رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
درچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام می شود؛

بازنویسی خاطرات پیروزی انقلاب توسط کودکان کرمانشاهی

مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری این استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه «جشن خاطره»  با معرفی و بازنویسی خاطرات انقلابی توسط کودکان و نوجوانان و همچنین مربیان کانون برگزار می شود. به گزرش میلکان آنلاین، مخاطبین این فراخوان شامل: اعضای کودک و نوجوان و مربیان مراکز کانون استان کرمانشاه است. قالب ادبی […]

مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری این استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه «جشن خاطره»  با معرفی و بازنویسی خاطرات انقلابی توسط کودکان و نوجوانان و همچنین مربیان کانون برگزار می شود.

به گزرش میلکان آنلاین، مخاطبین این فراخوان شامل: اعضای کودک و نوجوان و مربیان مراکز کانون استان کرمانشاه است. قالب ادبی برای شرکت علاقه‌مندان در این برنامه؛ «خاطره‌نویسی» عنوان شده است.

در این فراخوان آمده است:…روزگاری وطن غمگین بود. پرندگان در قفس و مردم اسیر تاریکی بودند. هیچ کس شاد نبود. تا اینکه امام (ره) آمد. و مثل خورشیدی بر کشورمان تابید. یخ های ستم آب شدند و گل های آزادی از خاک روییدند. بوی بهار در هوا پیچید. و مردم آواز شادمانی را با خنده سردادند. خاطره آن روزها در ذهن همه مردم ایران به یادگار مانده است…

موضوع این برنامه: روزگاری ایران… ، انقلاب از زبان پدرم ، یاد آن روزها، خاطرات انقلابی،… عنوان شده است. راوی خاطرات هم می‌تواند پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ و… باشد که آن روزها را به یاد داشته باشد.

مهلت ارسال برای شرکت در این برنامه تا پایان دی ماه ۱۳۹۷ است که آثار ارسالی در فایل word نوشته شده و به نشانی:kanoon3322adabi@gmail.com ارسال شود.

 

اخبار مرتبط

نظرات