رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به گزارش میلکان آنلاین، در چهارمین جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کنگاور، مدیرکل پدافند غیر عامل استان اظهار داشت: پدافند غیر عامل در کشورهای توسعه یافته از دیرباز کار خود را آغاز کرده و دارای اهمیت خاصی می باشد. علیرضا حیدری از کشور سوئیس بعنوان یکی از کشورهای پیشرو در پدافند غیر عامل یاد […]

به گزارش میلکان آنلاین، در چهارمین جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کنگاور، مدیرکل پدافند غیر عامل استان اظهار داشت: پدافند غیر عامل در کشورهای توسعه یافته از دیرباز کار خود را آغاز کرده و دارای اهمیت خاصی می باشد.

علیرضا حیدری از کشور سوئیس بعنوان یکی از کشورهای پیشرو در پدافند غیر عامل یاد کرد و افزود: این کشور با وجود سیاست بی طرفی در طول دو جنگ جهانی، اقدامات بسیار خوبی در زمینه پدافندغیرعامل انجام داده و آن را به صورت کاملا جدی اجرایی می نماید.

وی ادامه داد: پدافند غیر عامل نیاز به فرهنگ سازی دارد. لذا باید پدافند غیر عامل را در زندگی مردم جاری و ساری کنیم.

حیدری خاطر نشان کرد: امروزه تهدیدات متنوع و دارای پیچیدگی های خاصی هستند که ممکن است در زمینه های زیستی، اقتصادی، سایبری، کالبدی، شیمیایی و … جوامع را هدف قرار دهند.

عليرضا حیدری در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه وضعیت فعالیت پدافندغیرعامل کشور خوب و قابل تقدیر ارزیابی شده و در معاونت های مختلف این سازمان، کار به شکل تخصصی پیگیری می شود که تکمیل کننده این موضوع، حضور و مشارکت مردم غیور ایران اسلامی است.

اخبار مرتبط

نظرات