رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه ازاجرای طرح ” مهارت آموزی در محیط کار واقعی ” خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، یاورمحمدی دراین باره افزود: با توجه به اهمیت طرح و تأثیر مستقیم آن بر ارتقای کیفیت کار شاغلین و افزایش توانمندی افراد جویای کار، این طرح با جدیت در سال جاری […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه ازاجرای طرح ” مهارت آموزی در محیط کار واقعی ” خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین، یاورمحمدی دراین باره افزود: با توجه به اهمیت طرح و تأثیر مستقیم آن بر ارتقای کیفیت کار شاغلین و افزایش توانمندی افراد جویای کار، این طرح با جدیت در سال جاری پیگیری شد .

وی با اشاره به ارائه این آموزش ها در مراکز صنفی و خدماتی افزود : خوشبختانه با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعامل مناسبی که با اتحادیه ها و اصناف استان انجام گرفت تا کنون حدود ۵۴۰ هزار نفرساعت عملکرد آموزشی در قالب ۶۴۲ دوره اجرا شده است که در این مدت ۲ هزار و ۳۷ نفر از مزایای این طرح بهره مند شده اند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : ظرفیت خوبی در کارگاه ها، مراکز خدماتی و صنفی در سطح استان وجود دارد که با هماهنگی میان کارفرمایان و مهارت آموزان در راستای تقویت بنیه مهارتی افراد جویای کار می توان شانس آنها را برای دستیابی به شغل دلخواه افزایش داد .

اخبار مرتبط

نظرات