رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October
رئیس کمیته اقتصادی ایران و سوریه در سفر به حلب؛

حلب را قلب اقتصاد و تولید سوریه می دانیم

رئیس کمیته اقتصادی ایران و سوریه در ملاقات با استاندار و رئیس اتاق بازرگانی و اتاق صنایع که در استانداری حلب برگزار شد بر عزم کشورمان در توسعه روابط اقتصادی با سوریه تاکید نمود. به گزارش میلکان آنلاین، کیوان کاشفی عضو هیات رئیسه اتاق ایران در این نشست ضمن تاکید بر رفع مشکلات تجارت فی […]

رئیس کمیته اقتصادی ایران و سوریه در ملاقات با استاندار و رئیس اتاق بازرگانی و اتاق صنایع که در استانداری حلب برگزار شد بر عزم کشورمان در توسعه روابط اقتصادی با سوریه تاکید نمود.

به گزارش میلکان آنلاین، کیوان کاشفی عضو هیات رئیسه اتاق ایران در این نشست ضمن تاکید بر رفع مشکلات تجارت فی مابین دو کشور مانند حمل و نقل، تردد و امکان تبادل مالی از طریق بانک های دو کشور، خواستار افزایش ملاقات های تجاری و اقتصادی بین فعالین اقتصادی استان حلب با فعالین اقتصادی ایران شد و گفت امروز که سوریه وارد فضای جدید پساداعش شده وظیفه بخش خصوصی در کشور این است که با افزایش سطح تبادلات اقتصادی و حضور در بازسازی سوریه بر روابط محکم سیاسی و اقتصادی دو کشور بیفزایند.

در این نشست روسای اتاق های بازرگانی و صنعت حلب ضمن استقبال از تشکیل کمیته مشترک اقتصادی ایران و سوریه بر تامین نیازهای مختلف صنایع حلب از تولیدات و امکانات ایران تاکید نمودند و خواستار سفر بیشتر هیات های اقتصادی و تجاری و بازدید و گفت و گو با فعالین بخش خصوصی حلب شدند. در این نشست اظهار امیدواری شد در سفر آینده معاون اول رئیس جمهور به سوریه توافقات اساسی در جهت سرعت بخشیدن به فعالیت های اقتصادی بدست آید.

اخبار مرتبط

نظرات