رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری کارگاه ملی چهار روزه صنایع دستی در این استان خبر داد. به گزارش  خبرنگار میلکان آنلاین، پروانه حیدری با اعلام این خبر افزود: این کارگاه آموزشی در چهار روز متوالی ( ۱۸ تا ۲۱ دی ماه ۹۷ ) در هتل […]

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری کارگاه ملی چهار روزه صنایع دستی در این استان خبر داد.

به گزارش  خبرنگار میلکان آنلاین، پروانه حیدری با اعلام این خبر افزود: این کارگاه آموزشی در چهار روز متوالی ( ۱۸ تا ۲۱ دی ماه ۹۷ ) در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می شود.

او ادامه داد: عناوین و مباحث مورد بحث و آموزش در این کارگاه آموزشی شامل کچه و کار روی لباس، گلیم سوزنی و مینا کاری خواهد بود.

حیدری بیان داشت: هر روز از ساعت ۸ صبح دوره آموزشی آغاز و از ساعت ۳ بعدازظهر برنامه زنده موسیقی اجرا خواهد شد که بازدید برای عموم ازاد و رایگان می باشد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: آموزش یکی از راه های مهم حفظ صنایع دستی که معرف فرهنگ و هنر اصیل ایرانی است به شمار می رود و برگزاری چنین کارگاه هایی می تواند در تحقق این مهم بسیار مهم باشد.

گفتنی است؛ شهریه ی هر روز آموزش مبلغ ۵۰ هزار تومان و با اقامت ۷۰ هزار تومان خواهد بود.

همچنین قیمت هر غرفه برای ۴روز ۲۵۰ هزار تومان درنظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط

نظرات