رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
گفتگوی اختصاصی میلکان با کار آفرین کرمانشاهی؛

بزرگترین کارخانه تریکو پوشاک غرب کشور در سنقر راه اندازی شد

بزرگترین کارخانه تولید پوشاک صنعتی در غرب کشور و چهارمین کارخانه کامل کشور با تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در شهرستان سنقر کلیایی و روستای لیلمانج راه اندازی شد. حمزه احمدی، کارآفرین کرمانشاهی درگفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین گفت: برای راه اندازی این کارخانه حدود ۷میلیارد تومان هزینه شده است که ازمحل تسهیلات اشتغال […]

بزرگترین کارخانه تولید پوشاک صنعتی در غرب کشور و چهارمین کارخانه کامل کشور با تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در شهرستان سنقر کلیایی و روستای لیلمانج راه اندازی شد.
حمزه احمدی، کارآفرین کرمانشاهی درگفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین گفت: برای راه اندازی این کارخانه حدود ۷میلیارد تومان هزینه شده است که ازمحل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری، ۲میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت و مابقی را از سرمایه شخصی هزینه کرده ایم.
وی در خصوص فعالیت این کارخانه بیان داشت: کلیه کارهای طراحی، دوخت، برش، گلدوزی، چاپ، اتو و دسته بندی دراین واحد تولیدی انجام می شود. در این کارخانه انواع جوراب و پوشاک اسپرت مردانه ،زنانه وزیر پوش تولید خواهد شد.
این کار آفرین کرمانشاهی افزود: درحال حاضر ۱۱۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است که با حدود ۹۰ نفر اشتغال غیر مستقیم پیش بینی شده تقریبا ۲۰۰ نفر با راه‌اندازی این واحد تولید مشغول به کار شده اند.
وی از برنامه توزیع گستره محصولات درکل کشور خبر داد و عنوان داشت: ظرفیت توسعه کار و افزایش تعداد شاغلین را تا ۲۵۰ نفر داریم. ما درنظر داریم برای فروش محصولات ازشبکه های اجتماعی هم استفاده کنیم. از۷ سال پیش کاررا با دوچرخ خیاطی شروع کردیم و حالا بزرگترین کارخانه تولید پوشاک صنعتی در غرب کشور را داریم.

اخبار مرتبط

نظرات