رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

در نه ماهه سالجاری  ۱ میلیاردو ۹۳۴ میلیون و ۴۲۲  هزارو ۵۱۱  دلار کالا به وزن ۴ میلیون و ۴۸  هزار و ۶۱۰ تن از طریق مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است. که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش رشد ۵۱ درصدی  و از حیث وزن نیز […]

در نه ماهه سالجاری  ۱ میلیاردو ۹۳۴ میلیون و ۴۲۲  هزارو ۵۱۱  دلار کالا به وزن ۴ میلیون و ۴۸  هزار و ۶۱۰ تن از طریق مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است. که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش رشد ۵۱ درصدی  و از حیث وزن نیز رشد ۳۴ درصدی داشته است .

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاینگفت: از مجموع فوق  ،  ۷۸۸  میلیون و ۹۹۲ هزارو ۲۷۶ دلار آن با وزن ۱میلیون و ۹۸۲ هزارو ۳۶۲ تن از طریق گمرک پرویزخان به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۱۰۲  درصد و ار حیث وزن نیز ۸۴ رشد داشته است  .

خلیل حیدری افزود: در این مدت صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی سومار  ۷۷۹ میلیون و ۲۰۵ هزارو ۹۳۹ دلارکالا به وزن ۸۶۱ هزارو ۵۵۴ تن می باشد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۳۸ درصد افزایش و ازلحاظ وزنی  رشد ۱۵ درصدی داشته است .

وی صادرات خروجی از گمرک شیخ صله را  ۱۶۵  میلیون و ۹۵۴ هزارو ۷۲۶ دلار کالا به وزن ۳۲۹ هزارو ۲۱۸ تن عنوان کرد و اظهارداشت: میزان صادرات خروجی از گمرک خسروی را ۱۵۹ میلیون و ۲۲۴ هزارو ۴۲۹ دلار کالا به ون ۴۶۹ هزارو ۹۸۹ تن عنوان نمودو افزود این میزان  کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۱۳۵ درصد  واز  لحاظ وزن ۷۶ درصد  افزایش داشته است .

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: در ۹ ماهه سالجاری  میزان صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی شوشمی  ۴۱ میلیون و ۴۵ هزارو ۱۴۱ دلارکالا  به وزن  ۴۰۵ هزارو  ۴۸۵ تن می باشد.که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۱۰ درصد رشد و از لحاظ وزنی نیز ۴۷ درصد افزایش داشته است

عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات استان کرمانشاه لوازم خانه داري و پاکيزگي از مواد پلاستيکي ،نایلون پلاستیکی رولی ، سيب زميني محفوظ شده ، گوجه فرنگي تازه يا سردکرده ، انواع کاشی دیواری ،کیسه نایلونی ، رول نایلونی، کولرهاي آبي ، گرانول پلی اتیلن می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات