رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

استاندار کرمانشاه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: کسانی در فضای مجازی هستند که عمدا می خواهند سرمایه گذاران را از کرمانشاه فراری دهند. به گزارش میلکان آنلاین، مهندس بازوند بيان داشت: جای تاسف است برخی هنوز فرق بین سرمایه گذار و پیمانکار را نمی دانند و از پروژه آزادراه همدان _ کرمانشاه […]

استاندار کرمانشاه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: کسانی در فضای مجازی هستند که عمدا می خواهند سرمایه گذاران را از کرمانشاه فراری دهند.

به گزارش میلکان آنلاین، مهندس بازوند بيان داشت: جای تاسف است برخی هنوز فرق بین سرمایه گذار و پیمانکار را نمی دانند و از پروژه آزادراه همدان _ کرمانشاه انتقاد می کنند.

وی تصريح كرد:  منتقدان توجه کنند این سرمایه گذار قرار است ۲۸۰۰ میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری کند و نه اینکه به عنوان پیمانکار پولی دریافت کند.

این مقام مسئول گفت: در حال حاضر یک بزرگراه در مسیر کرمانشاه فعال است و توجیه احداث یک آزادراه در موازات آن برای سرمایه گذار اصلا آسان نیست.

وي افزود: این سرمایه گذار قرار است طی ۲۵ سال و از طریق عوارض، سرمایه اش برگردد.

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: همدانی ها درخواست کرده اند پیمانکار ابتدا قطعه کمربندی مرکز استان را اجرا کند و برخی شهرهای شان را به این آزادراه وصل کنند ولی مدیریت ارشد کرمانشاه شرط گذاشته است که از سمت بیستون کار آغاز شود.

وي گفت: پروژه آزادراه همدان _ کرمانشاه در ادامه به پروژه آزادراه کرمانشاه _ حمیل متصل می شود و شاهد یک تحول بزرگ در حوزه راه های شریانی استان خواهیم بود.

اخبار مرتبط

نظرات