رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

پس از عدم انتخاب شهردار کرمانشاه در موعد مقرر- سه ماهه- پرونده اين تخلف تشکيل و گزارش کار اين تخلف توسط فرماندار کرمانشاه به هيئت حل اختلاف استان ارجاع شد. با توجه به تاکيدات استانداردرانتخاب هرچه سريعتر شهردار کرمانشاه و حساسيت مديريت بر روي بزرگترين شهر غرب کشور انتظار مي رفت هيأت حل اختلاف و […]

پس از عدم انتخاب شهردار کرمانشاه در موعد مقرر- سه ماهه- پرونده اين تخلف تشکيل و گزارش کار اين تخلف توسط فرماندار کرمانشاه به هيئت حل اختلاف استان ارجاع شد.

با توجه به تاکيدات استانداردرانتخاب هرچه سريعتر شهردار کرمانشاه و حساسيت مديريت بر روي بزرگترين شهر غرب کشور انتظار مي رفت هيأت حل اختلاف و رسيدگي به شكايات از شوراهاي اسلامي استان هرچه سريعتر اعلام راي مي کرد.

با گذشت ۹۰ روز از ارسال پرونده و چندين بار به تعويق انداختن اعلام رأي، ابهاماتي به ذهن متبادر مي شود که چرا تا کنون دليل قانع کننده اي براي اين تاخير اعلام نشده است.  اين تاخير موجب شد که  پس از ديدار اعضاي شوراي شهر با معاون وزير کشور با سفارش او اقدام به انتخاب شهردار کنند تا شايد در اعلام راي شوراي حل اختلاف تاثير گذار باشد.

در گفتگويي که با فرماندار کرمانشاه و مديرکل دفتر امور شهرداري‌هاي استانداري کرمانشاه داشتم از عدم پاسخگويي وزارت کشور به استعلام گلايه داشتند اما اطلاعات دقيقي از متن اين استعلام ندادند.

شوراي شهر کرمانشاه با انتخاب سعيد طلوعي به عنوان شهردار و معرفي آن به وزارت کشور در حالي به دنبال گرفتن حکم آن از وزارت کشور است که هنوز تکليف راي شوراي حل اختلاف استان مشخص نشده است .

استاندار کرمانشاه بهتر است هرچه سريعتر و قبل از ابلاغ حکم طلوعي به عنوان شهردار منتخب شورا که پس از موعد مقرر انجام شده است، راي هيئت حل اختلاف را اعلام کند.

عدم اعلام رأي ابهامات و شبهاتي به ذهن متبادر مي‌کند که شايد جواب دادند به اين سوالات براي مديريت ارشد استان کمي سخت باشد!

اخبار مرتبط

نظرات