رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: تله کابین یک تفریح پرهیجان است که تجربه اجرای آن در دیگر استان ها به خوبی نشان می دهد که مورد اقبال عمومی است و اکثر مردم به استفاده از آن علاقه مند هستند. به همین خاطر به جرات می توان گفت که اجرای آن برای سرمایه گذاران حتما توجیه اقتصادی […]

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: تله کابین یک تفریح پرهیجان است که تجربه اجرای آن در دیگر استان ها به خوبی نشان می دهد که مورد اقبال عمومی است و اکثر مردم به استفاده از آن علاقه مند هستند. به همین خاطر به جرات می توان گفت که اجرای آن برای سرمایه گذاران حتما توجیه اقتصادی دارد.

به گزارش میلکان آنلاین، هوشنگ بازوند در نشست پیگیری پروژه احداث تله کابین کرمانشاه افزود:بازار کرمانشاه مرکز فعالیت‌های اقتصادی  استان های غرب کشور است و بازار خود کرمانشاه نیز یک بازار ۱ میلیون نفریست که رقم قابل توجهی است.

وی تصريح كرد:.هرچند خود دولت توانایی انجام پروژه تله کابین را دارد، اما تمایل داریم که بخش خصوصی به پای کار بیاید و این کار را تحویل بگیرد و انجام دهد.‌دولت نیز تمام قد حمایت میکند.

بازوند بيان داشت: شخصا اعتقاد دارم هر سرمایه گذاری که استان بیاید حتما باید سود کند تا مردم هم در کنارش سود ببرند و اگر سرمایه گذاری ضرر کند، هم مردم و هم دولت در کنارش ضرر می کنند.

 

اخبار مرتبط

نظرات