رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

دوره کارگاه آموزشی تربیت مربی تخصصی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد با محوریت سبک زندگی سالم در راستای برنامه های کارشناسی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین،این کارگاه که به منظور گسترش نهضت فرهنگی […]

دوره کارگاه آموزشی تربیت مربی تخصصی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد با محوریت سبک زندگی سالم در راستای برنامه های کارشناسی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین،این کارگاه که به منظور گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و طرح کاربست ملی پیشگیرانه از اعتیاد در جامعه کار و تولید( طرح کاج) برگزارشده است.

معاون اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این زمینه بیان داشت:  عدم آگاهی از آسیب های که سوء مصرف مواد مخدر در پی دارد می تواند کلیه اقشار جامعه را دچار بحران نماید، لذا تمامی افراد در هر جایگاه و موقعیت می بایست نسبت به مراقبت از خود و اطرافیانشان احساس مسئولیت نماید.

امین اله سلیمانی ادامه داد: با توجه به حساسیت مقوله آسیب‌های اجتماعی و کاهش اثرات آن اقداماتی تاثیر گذار در سطح ادارات متولی امر در استان کرمانشاه صورت گرفته که قدم نخست اطلاع رسانی وارتقاء سواد سلامت مردم است.

وی تصریح کرد: در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه این اداره کل با سازمان بهزیستی و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان و جلوگیری از گسترش پدیده اعتیاد، اولین کارگاه آموزشی تربیت مربی تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت سبک زندگی سالم به مدت ۲۸ ساعت که در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

سلیمانی در خصوص مدعوین و محتوای کارگاه عنوان نمود: در این دوره آموزشی روسای شهرستانی، کارشناسان آسیب های اجتماعی اداره کل، مدیران و مسئولین ایمنی و منابع انسانی، بهبان های واحدهای تولیدی استان  ازتاریخ  نوزدهم آبان ماه لغایت چهاردهم آذر ماه با انواع مخدرهای رایج و جنبه های اعتیادآور این مواد و سالم سازی جامعه کار و تولید  ومحیط کاری عاری از اعتیاد آشنا شدند.

دکتردرویشی، دکترنیریزی، دکتردارابی، دکترسلیمی، دکترعلی بکیان، بابایی، میرزایی و خانم ها دکترجباری و دکترحیدری به عنوان مدرس این کارگاه در طول مدت ۸ روز ضمن آموزش بسته های مختلف سبک زندگی سالم، به تحلیل آسیب های اجتماعی در شرایط امروز جامعه پرداختند و در پایان دوره گواهی نامه آموزشی برای شرکت کنندگان صادر شد.

اخبار مرتبط

نظرات