رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري کرمانشاه :

ایجاد شبکه توزیع مطمئن و نظارت مستمر به آرامش بازار کمک می کند

به گزارش میلکان انلاین، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در نشست ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: با برنامه ریزی مناسب و پایش های مستمر می توان نرخ تورم استان را به میانگین کشوری و یا پایین تر از آن رساند. هدايت حاتمي افزود: نظارت مداوم بر بازار و تامین و توزیع […]

به گزارش میلکان انلاین، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در نشست ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: با برنامه ریزی مناسب و پایش های مستمر می توان نرخ تورم استان را به میانگین کشوری و یا پایین تر از آن رساند.

هدايت حاتمي افزود: نظارت مداوم بر بازار و تامین و توزیع درست کالا به کاهش قیمت کالاهای پرمصرف و اساسی کمک می کند.

وی تصريح كرد: با ایجاد شبکه های مطمئن می توان برخی کالاهای ضروری مردم را در قالب آن ها توزیع کرد و در شهر بزرگی مانند تهران با توسعه میادین میوه و تره بار توانسته اند التهابات بازار و سوداگری های دلالان را کنترل کنند و در کرمانشاه نیز باید به این سمت گام‌ برداریم.

حاتمي اظهار داشت: همزمان با سامان دهی عرضه کالا، نظارت ها بر بازار گسترش می‌یابند و در این زمینه از همه پتانسیل ها برای برخورد با گران فروشان و برهم زنندگان نظم بازار استفاده خواهیم کرد.

وي افزود: یکی از راهکارها برای کاهش قیمت ها، حمایت از واحدهای تولیدی و افزایش توان تولیدی این مجموعه ها است.

حاتمی ادامه داد: یکی از برنامه های ستاد تنظیم بازار ساماندهی قیمت گوشت گوسفندی است. عوامل افزایش قیمت غیرمنطقی گوشت از میدان دام زنده تا قصابی مورد بررسی قرار گرفته اند و برای اصلاح آن ها اقدام خواهیم کرد.

 

اخبار مرتبط

نظرات