رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

به گزارش میلکان آنلاین، استاندار كرمانشاه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار داشت:متاسفانه روند در اختیار گذاشتن تسهیلات مصوب دولت به بانک ها بسیار کند است. هوشنگ بازوند بيان داشت: تسهیلات زمانی که تنها روی کاغذ ابلاغ شود و در عمل پولی به بانک‌ها داده نشود، دردی از استان را دوا نخواهد […]

به گزارش میلکان آنلاین، استاندار كرمانشاه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار داشت:متاسفانه روند در اختیار گذاشتن تسهیلات مصوب دولت به بانک ها بسیار کند است.

هوشنگ بازوند بيان داشت: تسهیلات زمانی که تنها روی کاغذ ابلاغ شود و در عمل پولی به بانک‌ها داده نشود، دردی از استان را دوا نخواهد کرد.

وی تصريح كرد: تسهیلات اشتغالزایی باید هرچه زودتر در اختیار بانک‌ها قرار گیرد و بانک هم در کوتاهترین زمان و با کمترین سخت‌گیری تسهیلات را به مردم  پرداخت کنند.

بازوند افزود: بانک‌ها سخت‌گیری کمتری در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی داشته باشند و بیش از حد متقاضیان را در زمینه پرداخت تسهیلات معطل نکنند.

گفتنی است ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری برای شهرستان‌های زلزله زده استان در نظر گرفته شده است.

تاکنون بیش از ۲۹ هزار طرح با مبلغ بیش از هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی نزدیک به ۳۵ هزار نفر به بانک‌ها معرفی شده است و تا امروز ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات معادل ۵۴ درصد سهیمه برای حدود ۱۰ هزار طرح و با اشتغالزایی بیش از یازده هزار نفر پرداخت شده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات