رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استاندار كرمانشاه در شورای هماهنگی مدیریت بحران باحضورمعاون اول رییس جمهورکه در محل سالن جلسات فرمانداري شهرستان قصرشيرين برگزار شد، گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال ۹۸ ساخت و ساز شهرهای زلزله زده به پایان می رسد به گزارش میلکان آنلاین، هوشنگ بازوندبیان داشت: ۶ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در زلزله […]

استاندار كرمانشاه در شورای هماهنگی مدیریت بحران باحضورمعاون اول رییس جمهورکه در محل سالن جلسات فرمانداري شهرستان قصرشيرين برگزار شد، گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال ۹۸ ساخت و ساز شهرهای زلزله زده به پایان می رسد

به گزارش میلکان آنلاین، هوشنگ بازوندبیان داشت: ۶ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در زلزله سال گذشته در سرپل ذهاب تخریب شد اما شهرداری تاکنون ۱۰ هزار و ۴۰۰ پروانه ساخت صادر کرده است که به خوبی نشان می دهد که تهدید زلزله، تبدیل به یک فرصت برای عمران و ساخت و ساز شهری است.

وي افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال ۹۸ ساخت و ساز شهرهای زلزله زده به پایان میرسد که تمام تلاش خود را می کنیم که این زمان کوتاه‌تر شود.

بازوند خاطرنشان ساخت: مجموعه تسهیلات پرداخت شده و سود وام‌های امهال شده قریب به ۱۱هزارمیلیارد تومان است.

وي با بيان اينكه در راستای جبران خسارت به زیرساخت ها تاکنون ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ابلاغ کرده است، گفت: یکی از چالش های اصلی ما در تسریع بازسازی مناطق زلزله‌زده، پس لرزه های متعدد و مستمر در منطقه بوده است.

بازوند تصريح كرد: هم اکنون تنها ۹ نفر از مصدومان زلزله۶.۴ ریشتری اخیر بستری هستند که خوشبختانه هیچ یک هم با آسیب حادی مواجه نیستند.

استاندار كرمانشاه ادامه داد: هیچ یک از واحدهای ساخته شده توسط دولت، در زلزله ۶.۴ریشتری اخیر آسیب ندیدند که جا دارد از مجموعه بنیادمسکن تشکر کنیم.

وي گفت: بازگشایی مرز خسروی تسکینی بر آلام مردم مرزنشین مناطق زلزله‌زده است که از دکتر جهانگیری توقع داریم در این زمینه تاثیرگذار باشند.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات