رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد:

اقدامات لازم به منظور دفن بهداشتی دام ها و پوشش اماکن دامی انجام شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اعلام خبر فوق گفت: با پیگیری همکاران ما در اداره کل دامپزشکی استان و مدیریت های جهادکشاورزی، عملیات دفن بهداشتی دام های تلف شده در جریان زلزله به خوبی در حال انجام است. به گزارش میلکان آنلاین، شهبازی افزود: بر اساس بررسی های اولیه میدانی، تعدادی از اماکن […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اعلام خبر فوق گفت: با پیگیری همکاران ما در اداره کل دامپزشکی استان و مدیریت های جهادکشاورزی، عملیات دفن بهداشتی دام های تلف شده در جریان زلزله به خوبی در حال انجام است.

به گزارش میلکان آنلاین، شهبازی افزود: بر اساس بررسی های اولیه میدانی، تعدادی از اماکن دامی در شهرستانهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب تخریب شده است.

ویبیان داشت:  تاکنون  خسارت وارده به ۳۱۴ واحد جایگاه نگهداری دام گزارش شده که در این بین ۹ راس دام سنگین و ۲۶ راس دام سبک  در اثر تخریب اماکن دامی تلف شده اند که اقدامات لازم در خصوص دفن بهداشتی آنها صورت گرفته است .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آسیب دیدگی تعدادی از اماکن دامی روستایی و نیز شرایط جوی منطقه، به دلیل بارشهای سیل آسای صورت گرفته و در پیش رو، اقدامات لازم جهت تامین نایلون مورد نیاز جهت پوشش موقت اماکن دامی مذکور نیز به عمل آمده است.

اخبار مرتبط

نظرات