رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
در نگارخانه آفرینش کرمانشاه؛

نقاشی هنرمندان کوچک کرمانشاهی به نمایش در می‌آید

به گزارش خبرنگار میلکان، نمایشگاه نقاشی “ماهی سیاه کوچولو” تصویرسازی و نقاشی کودک و نوجوانان کرمانشاهی ۲۸و ۲۹ در نگارخانه آفرینش به نمایش در خواهد آمد. مریم محمدی مسئول برگزاری نمایشگاه و مدرس این هنرمندان با بیان اینکه این نمایشگاه مفهومی است از دنیای رنگی کودکان گفت: فرصتی پیش آمده است تا هنرمندان کوچک کرمانشاه […]

به گزارش خبرنگار میلکان، نمایشگاه نقاشی “ماهی سیاه کوچولو” تصویرسازی و نقاشی کودک و نوجوانان کرمانشاهی ۲۸و ۲۹ در نگارخانه آفرینش به نمایش در خواهد آمد.

مریم محمدی مسئول برگزاری نمایشگاه و مدرس این هنرمندان با بیان اینکه این نمایشگاه مفهومی است از دنیای رنگی کودکان گفت: فرصتی پیش آمده است تا هنرمندان کوچک کرمانشاه در رنج سنی ۵ تا ۷سال آثار خود را به نمایش بگذارند.

استاد این کودکان افزود: این نمایشگاه مفهومی با شعار ” هرکودک یک هنرمند است” موجب شده کودکان آزادانه تر و با دید متفاوت تری به دنیایشان نگاه کنند. درست مثل ماهی سیاه کوچلو اثر صمد بهرنگی و گرافیست این کتاب داستان که فرشید مثقالی بودن …این نویسنده به خوبی داستان و آدم ها را به یک ماهی سیاه کوچک تشب کرده و ما بارها این داستان را برای هنرجوها گفتیم و شنیدن و تصویر ذهنیشان شکل گرفت.

وی تصریح کرد: ۱۵ هنرجو تجسمشان از ماهی سیاه کوچولو را به نمایش گذاشته‌اند و  بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در نگارخانه آفرینش واقع در کرمانشاه مصدق خیابان دارایی روبروی دبستان رستگار ساختمان دژفام نگارخانه آفرینش آماده بازدید علاقه‌مندان است.

اخبار مرتبط

نظرات