رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

به گزارش میلکان آنلاین، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یکی از برنامه های این نهاد اجرای طرح های اشتغالزایی تجمعی و بازار محور برای مددجویان تحت حمایت است. رشیدجلیلیان افزود:، پرورش بوقلمون یکی ازاین طرح های تجمعی اجرا شده در دینوراست که برای ۱۰۰مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه اشتغال […]

به گزارش میلکان آنلاین، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یکی از برنامه های این نهاد اجرای طرح های اشتغالزایی تجمعی و بازار محور برای مددجویان تحت حمایت است.

رشیدجلیلیان افزود:، پرورش بوقلمون یکی ازاین طرح های تجمعی اجرا شده در دینوراست که برای ۱۰۰مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه اشتغال ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه در این نوع اشتغالزایی امکان پیشبردن تولیدات به سمت برندسازی وجود دارد افزود: همچنین طرح کشت زعفران در شهرستان سنقر نیزبه عنوان یکی دیگر از طرح های تجمعی است که سبب اشتغالزایی برای ۷۰ مددجو شده است.
جلیلیان عنوان کرد:کمیته امداد درصدد حمایت از اجرای طرح های دانش بنیان است که در این میان هفت طرح دانش بنیان نیز جهت تخصیص اعتبار پذیرش شده است.
وی با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای هم به سمت تولیدات بازار محور سوق داده شده افزود: پیش از این ابتدا آموزش ها ارائه می شد سپس درصدد اشتغالزایی  بودیم.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اعلام اینکه آموزش های فنی و حرفه ای به صورت رایگان ارائه می شود گفت: امسال ابتدا نیازهای شغلی بازار رصد شده سپس نسبت به برگزاری دوره های آموزشی سفارش محور اقدام کردیم.

اخبار مرتبط

نظرات