رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداري گفت: مدیرکل آموزش و پرورش  استان در سامد پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم شریف استان خواهد بود. به گزارش میلکان آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عزيزي اظهار داشت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور مدیرکل آموزش و پرورش در سامد برگزار […]

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداري گفت: مدیرکل آموزش و پرورش  استان در سامد پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم شریف استان خواهد بود.

به گزارش میلکان آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عزيزي اظهار داشت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور مدیرکل آموزش و پرورش در سامد برگزار خواهد شد.

وي بيان داشت: مردم شریف استان کرمانشاه می توانند در  روز یکشنبه مورخه ۹۷/۸/۲۰ از ساعت ۹ الی ۱۱موضوعات مرتبط با حوزه کاری اداره کل آموزش و پرورش را از طریق شماره تماس ۱۱۱ مطرح نمایند.

وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات