رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیر صنایع تبدیلی و تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبرداد: از ابتدای ۹۷ تاکنون ۱۱ واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در استان کرمانشاه احداث و به مرحله بهره برداری رسیده است. به گزارش میلکان آنلاین، مهندس کریمی زند افزود: این واحدها ظرفیت اسمی سالانه بالغ بر ۷۶ هزار تن را دارا بوده […]

مدیر صنایع تبدیلی و تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبرداد: از ابتدای ۹۷ تاکنون ۱۱ واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در استان کرمانشاه احداث و به مرحله بهره برداری رسیده است.

به گزارش میلکان آنلاین، مهندس کریمی زند افزود: این واحدها ظرفیت اسمی سالانه بالغ بر ۷۶ هزار تن را دارا بوده و جهت احداث آنها ۶۱۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای مذکور در زمینه فرآوری و بسته بندی سبزیجات و خشکبار، بسته بندی حبوبات، سورتینگ و بسته بندی میوه و صیفی جات، سردخانه و سیلوی ذخیره گندم فعالیت خواهند نمود.

کریمی زند اذعان داشت: ازابتدای سالجاری تاکنون  تعداد ۸۷ فقره جواز تاسیس صنایع تبدیلی کشاورزی صادر شده است. مجموع ظرفیت اسمی این جوازهای صادرشده بیش از ۴۹۹ هزارتن می باشد.

این مقام مسئول اضافه کرد: احداث و راه اندازی این طرحها نیازمند ۲۶۵۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری می باشد که در صورت احداث و راه اندازی ۹۲۹ فرصت شغلی را به صورت مستقیم ایجاد خواهند کرد.

مدیر صنایع تبدیلی و تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه  در ادامه گفت:  در حال حاضر ۴۴ طرح صنایع تبدیلی در سطح استان در دست احداث می باشد که سرمایه گذاری ثابت این طرحها  ۱۲۴۵ میلیارد ریال می باشد.

کریمی زند با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این طرحها بین ۱۰ تا ۹۰ در صد است، افزود: این طرحها پس از تکمیل و بهره برداری حدود ۴۴۳ هزار تن ظرفیت فرآوری محصولات کشاورزی استان را افزایش و ۶۸۲ نفر نیز اشتغالزایی  خواهد داشت.

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات