رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
معاون سياسي و امنيتي استانداري: 

ارائه خدمات نظام رسالت ملی و انقلابی تلقی شود

معاون سیاسی امنیتی استانداري کرمانشاه برنامه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را فرصتی طلایی برای افزایش سرمایه اجتماعی و وحدت ملی دانست و تاکید کرد: ارائه عملکرد ۴۰ ساله نظام را باید به عنوان یک رسالت کلی و انقلابی تلقی کرد. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین به نقل از ،  واحد خبر روابط عمومي و […]

معاون سیاسی امنیتی استانداري کرمانشاه برنامه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را فرصتی طلایی برای افزایش سرمایه اجتماعی و وحدت ملی دانست و تاکید کرد: ارائه عملکرد ۴۰ ساله نظام را باید به عنوان یک رسالت کلی و انقلابی تلقی کرد.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین به نقل از ،  واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ محمدابراهیم الهی تبار در جلسه ای با محور چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالگرد زلزله آبان۹۶ غرب استان کرمانشاه تاکید کرد:باید از برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برای افزایش اعتماد و رضایت مندی عمومی حداکثر استفاده شود.

وی بیان صادقانه و هنرمندانه خدمات از سوی مسئولان را برای اقبال عمومی موثر دانست و گفت: بیان عملکرد دستگاهها با شیوه موثر و همخوان با ذائقه مخاطبان ضرورت برنامه های چهلمین سالگرد است.

الهی تبار با تاکید بر استفاده از رسانه های استان به ویژه فضای مجازی افزود:اگر از این فضا بهره نگیریم معاندان استفاده می برند کما اینکه سرمایه گذاری گسترده ای روی فضا داشته اند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به برخی از خدمات آموزشی و بهداشتی نظام اسلامی تصریح کرد: قبل از انقلاب، ده درصد جمعیت ۴۵۰هزارنفری دانشجویان ایران در خارج از کشور تحصیل می کردند امروز از جمعیت ۴میلیون و پانصد هزار نفری دانشجویان فقط ۴۵هزار نفر در خارج از کشور تحصیل می کنند که به این آمار باید شمار دانشجویان خارجی در ایران را باید اضافه کرد.

الهی تبار دوران انقلاب را تنها دورانی در ایران دانست که تکه ای از خاک کشور به بیگانه داده نشد و اضافه کرد: این در حالی بود که در جنگ ۸ساله تمام دنیا مقابل ایران تحت تحریم و تهدید قرار گرفت و این دستاورد باید به نسل جدید انتقال داده شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداري کرمانشاه با اشاره به این بیان آمریکایی ها که “نخواهیم گذاشت چهل سالگی نظام را ببینند” و پاسخ رهبر انقلاب به آن تاکید کرد: فرمانداران و مدیران دستگاهها که برای چگونگی عملکرد ۴۰ ساله انقلاب وقت بیشتری بگذارند و اهتمام جدی داشته باشند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در ایام دهه فجر اظهار داشت: برای بیان مطلوب دستاوردهای نظام، مقرر شد که هر بخشی ۴۰ دستاورد و فعالیت شاخص و موثر خود را به معرض دید عموم قرار دهد.

الهی تبار همچنین با تاکید بر ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی به شکل مقایسه ای افزود: برای اینکه گزارش ها در مخاطبان اثر بگذارد باید به استانداردهای جهانی رجوع شود و مقایسه ها نیز باید موجب امید آفرینی برای جامعه و نسل جدید شود.

۱۳ آبان امسال متفاوت از سالهای قبل باشد 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداري کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره در پیش بودن راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کرد: آمریکا با به راه انداختن جنگ روانی و اقتصادی به دنبال کاهش آستانه تحمل مردم است از این رو تاکید این است که ۱۳ آبان امسال متفاوت از سالهای گذشته برگزار شده و نه تنها دانش آموزان بلکه همه اقشار مردم در راهپیمایی حضور داشته باشند و پیام مقاومت و وحدت خود را به استکبار اعلام کنند.

خدمات به زلزله دیدگان ناگفته ماند

الهی تبار همچنین با اشاره به در پیش بودن سالگرد زلزله ۲۱ آبان سال گذشته در غرب استان کرمانشاه تاکید کرد: این بهترین فرصت برای ارائه گزارش کارهای دستگاهها در این حادثه است باید عملکردها و مدیریت این بحران به پیشگاه مردم ارائه شود تا بدانند که چه کارهایی انجام شده است.

وی با اشاره به همت مضاعف دستگاهها، مردم و تشکل ها در کمک به آسیب دیدگان زلزله افزود: سرعت در نجات اشخاص از زیر آوار، انتقال ۷ هزار نفر از طریق اورژانس زمینی و هوایی، بازگشایی

 مسیرها در کمتر از ۳ ساعت و جلوگیری از شیوع بیماری ها در گرمای کم سابقه سال گذشته همگی نشان از عزم و اراده دستگاهها و مردم در کمک به آسیب دیدگان بود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به نقش دستگاهها و تشکل ها در مداخله گری، غربالگری و پیشگیری از رفتارهای پر خطر پس از زلزله در استان هم گفت: این ورود به نحوی بوده که میزان آسیب های روانی حتی کمتر از شرایط قبل از زلزله شد. باید این تلاش را بیان کرد.

الهی تبار با تاکید بر استفاده از رسانه ها و صداو سیما در بیان عملکرد دستگاهها در زلزله سال گذشته اظهار داشت: بعضا گفته می شود که هنوز مردم در کانکس زندگی می کنند اما کسی نمی گوید که چگونه ۱۵ هزار واحد مسکونی روستایی ظرف ۷ ماه بازسازی شد یا ۵۰ مدرسه تا مهرماه گذشته تحویل دانش آموزان گردید. امروز شهر سرپل به شهر اسکلت های فلزی تبدیل شده و متوسط بنای ساختمانها بالای ۳ طبقه رفته که نشانه بازگشت زندگی و امید به این شهر است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر بهره گیری دستگاهها از ظرفیت رسانه های مکتوب هم گفت: برنامه های چهلمین سال انقلاب بهانه خوب و فرصتی برای حمایت از نشریات استان و کمک به ماندگاری آنهاست.

باید مواظب گفته هایمان باشیم  

وی همچنین با انتقاد از اثر مایوس کننده برخی اظهارنظرها گفت: در حادثه زلزله آمار خودکشی۹۷ نفر را مطرح کردند که استاندار تا یکماه مجبور به پاسخگویی این موضوع بود و یا اینکه گفتند که سیل در این مناطق آمده و نیاز به قایق وجود دارد!. یا اخیرا یکی از آقایان در مورد کوله بری ذوالفقاری معاون وزیر کشور را خطاب قرار داد که جانباز مقابله با گروهک هاست و برای دفاع از مرز و نظام هزینه داده است. چگونه انتظار تامین امنیت داشته باشیم وقتی در حافظان مرز و امنیت تزلزل ایجاد می کنیم. در قضیه اهواز به کودک هم رحم نشد یا در حمله به مجلس مردم عادی را شهید کردند. باید همواره مواظب گفتار و رفتارمان باشیم.

الهی تبار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به همایش باشکوه شیعیان از همه دستگاهها و مدیرانی که در خدمات رسانی و تامین امنیت زوار حسینی تلاش کردند تقدیر کرد و اظهار داشت: خدمت رسانی به زوار حسینی در استان کرمانشاه تا پایان مرحله بازگشت به قوت خود ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط

نظرات