رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اعلام کرد: با فرارسیدن فصل سرما گرمخانه های بهزیستی برای خدمات دهی به بی‌خانمان ها آماده هستند.۶گرمخانه بهزیستی سرپناه شبانه بی خانمان ها می‌شوند. به گزارش میلکان آنلاین،امید قادری بیان داشت: در شهرستان کرمانشاه تعداد دو گرمخانه زنانه و مردانه و در اسلام آبادغرب یک گرمخانه وجود دارد که تحت نظارت […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اعلام کرد: با فرارسیدن فصل سرما گرمخانه های بهزیستی برای خدمات دهی به بی‌خانمان ها آماده هستند.۶گرمخانه بهزیستی سرپناه شبانه بی خانمان ها می‌شوند.

به گزارش میلکان آنلاین،امید قادری بیان داشت: در شهرستان کرمانشاه تعداد دو گرمخانه زنانه و مردانه و در اسلام آبادغرب یک گرمخانه وجود دارد که تحت نظارت بهزیستی هستند.

وی افزود:ساخت دوگرمخانه دیگر در کرمانشاه و یک گرمخانه در کنگاور نیز با حمایت های استاندار کرمانشاه آغاز شده که از ابتدای آذرماه امسال فعالیت خود را آغاز می کنند.

قادری خاطرنشان کرد: گرمخانه های بهزیستی از زمان غروب آفتاب تا صبح خدماتی را به بی خانمان ها از جمله دو وعده غذای گرم، امکان استحمام، بسته های کاهش آسیب را ارائه می دهند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان مراتب را از طریق خط تلفن اورژانس اجتماعی به شماره ۱۲۳ به کارشناسان بهزیستی اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظرات