رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین ، در بیست و دومین سالروز ملی صادرات که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، جمعی از مقامات کشوری، تجار، صنعتگران و فعالین اقتصادی برگزار شد مانیزان به عنوان صادر کننده نمونه ملی موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد. شرکت فرآورده های لبنی بهار دالاهو […]

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین ، در بیست و دومین سالروز ملی صادرات که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، جمعی از مقامات کشوری، تجار، صنعتگران و فعالین اقتصادی برگزار شد مانیزان به عنوان صادر کننده نمونه ملی موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.
شرکت فرآورده های لبنی بهار دالاهو (مانیزان) با بیش از ۳۴ میلیون دلار صادرات به کشورعراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس توانست در سال ۹۶ و شش ماه اول سال ۹۷ علاوه بر تامین نیاز داخل کشور و حفظ بازار صادراتی محصولات خود در عراق بخش قابل توجهی از محصولات خود را به کشور قطر نیز صادر نماید.
مانیزان به عنوان تنها شرکت برگزیده استان کرمانشاه به عنوان یکی از ۵۰صادر کننده نمونه ملی صادرات در بیست و دومین سالروز ملی صادرات انتخاب ومورد تقدیر قرار گرفت.
کانی اولین مجله اقتصادی استان کرمانشاه این موفقیت را به مدیرعامل و پرسنل این واحد صنعتی استان کرمانشاه تبریک عرض می نماید.

اخبار مرتبط

نظرات