رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October
  • یکشنبه 29 مهر 1397 - 10:00
  • کد خبر : 4739
  • مشاهده : 1496 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : واحدهای مسکونی مددجویی زلزله زدگان تا پایان سال تکمیل می شود
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه:

واحدهای مسکونی مددجویی زلزله زدگان تا پایان سال تکمیل می شود

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه بیان داشت: پس از وقوع زلزله ۷,۳ ریشتری کرمانشاه، ۱۰ هزار واحد مسکونی متعلق به مددجویان تحت حمایت این نهاد آسیب دید که از این تعداد پنج هزار و ۳۰۰ واحد تخریب شد. به گزارش میلکان آنلاین، خزاعی گفت : بلافاصله نسبت به بازسازی […]

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه بیان داشت: پس از وقوع زلزله ۷,۳ ریشتری کرمانشاه، ۱۰ هزار واحد مسکونی متعلق به مددجویان تحت حمایت این نهاد آسیب دید که از این تعداد پنج هزار و ۳۰۰ واحد تخریب شد.

به گزارش میلکان آنلاین، خزاعی گفت : بلافاصله نسبت به بازسازی واحدهای مسکونی مددجویان زلزله زده در نقاط شهری و روستایی ورود کرد و با همکاری بنیاد مسکن که صدور پروانه بهره برداری برای منازل مددجویی را بر عهده داشت به این مهم سرعت بخشید.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی  با همکاری بنیاد مسکن نسبت به پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی و کمک بلاعوض پنج میلیون تومانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد اقدام کرد.

خزاعی بیان کرد:  کمیته امداد اعتباری تکمیلی برای واحدهای مسکونی مددجویان زلزله زده تخصیص داد به گونه ای که جهت تکمیل مسکن روستایی به طور میانگین ۱۲میلیون تومان و واحدهای شهری ۱۵ میلیون تومان اعتبار لحاظ شد.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه تا خرداد امسال ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویی تکمیل و تجهیز شد گفت: همچنین واحدهای ساخته شده به فرش و موکت و در مواردی به یخچال تجهیز شد.

خزاعی از بهره برداری دو هزار واحد مسکونی مددجویان زلزله زده در سالروز وقوع زلزله خبر داد و بیان کرد: مسکن های مددجویی در روستاهای مناطق زلزله زده تا پایان سال و واحدهای مسکونی شهری نیز تا نیمه نخست سال آینده به بهره برداری

می رسد.

اخبار مرتبط

نظرات