رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین،  استاندار کرمانشاه با انتقاد تند از مدیران کل حمل، نقل پایانه و راهداری و امورعشایری استان کرمانشاه به خاطر عدم توانایی در جذب تسهیلات اشتغالزایی گفت: نامه‌ کم‌کاری کرمی و احمدی را به روسای آنها در تهران میدهیم. این ۲ مدیر به دنبال مباحث اشتغال استان نیستند و […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین،  استاندار کرمانشاه با انتقاد تند از مدیران کل حمل، نقل پایانه و راهداری و امورعشایری استان کرمانشاه به خاطر عدم توانایی در جذب تسهیلات اشتغالزایی گفت: نامه‌ کم‌کاری کرمی و احمدی را به روسای آنها در تهران میدهیم. این ۲ مدیر به دنبال مباحث اشتغال استان نیستند و در صورت عدم تغییر در رویه تقاضای تغییر این مدیران  را داریم.

بازوند در ۲ جلسه قبل شورای اشتغال تذکر کم کاری را به ادارات ورزش و جوانان، امور عشایری و حمل ونقل و راهداری را داده بود که اداره کل ورزش و جوانان توانست ظرف این مدت با معرفی ۵ طرح و پرداخت یک میلیاردو ۹۵ میلیون تومان با اشتغال ۱۹ نفر از دریافت کارت زرد دور شود.

فرزادی‌فر فرماندار شهرستان صحنه، اخلاقی رییس پست بانک در استان کرمانشاه و شهبازی رییس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه به عنوان برترین مدیران استان در زمینه جذب، پرداخت و تسهیلات اشتغالزایی در ۶ ماه اول سال ۹۷ انتخاب و در جلسه کارگروه اشتغال استان کرمانشاه توسط استاندار کرمانشاه تجلیل شدند.

مدیرکل کار، رفاه و تامین اجتماعی استان کرمانشاه نیز در این جلسه با بیان اینکه ۱۷۶ میلیارد و ۴۰۲میلیون اعتبار سهمیه اشتغال روستایی و عشایری استان کرمانشاه است گفت: ۸۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون از این مبلغ به بانک کشاورزی اختصاص پیدا کرده استو  و مابقی را به نسبت بین سه موسسه پست بانک ، کارآفرینی امید و توسعه تعاون تقسیم شده است.

حسن عزیزی اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با  ۱۳۰ درصد انعقاد قرارداد  ۱۲۱درصد پرداخت نسبت به سهمیه  توانسته است ۳۵٫۵میلیارد پرداختی داشته و یک هزار و۷۷ فرصت شغلی را ایجاد کند. پست بانک نیز با  ۱۲۱ درصد در انعقاد قرارداد و ۱۱۲ درصد پرداخت نسبت به سهمیه داشته است و با ۳۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ۷۳۷ فرصت شغلی را برای ۳۷۳ طرح فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه بانک کشاورزی از لحاظ قدر مطلق بیشترین پرداختی را داشته است عنوان کرد: بانک کشاورزی با پرداخت ۷۸ میلیارد تومان پرداختی نسبت به سهمیه ۹۴ درصد انعقاد قرارداد و ۸۸درصد پرداختی با اشتغال ۷۴۲ نفر داشته است.بانک توسعه تعاون نیز با انعقاد قرارداد۱۰۸درصدی و پرداخت ۸۷ درصدی نسبت به سهمیه با اشتغال ۷۹۲ نفر در طرح های پرداخت شده رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است .

مدیرکل کار، رفاه و تامین اجتماعی استان کرمانشاه  تصریح کرد: نسبت به سهمیه استان ۱۰۷درصد قرارداد منعقد کرده ایم با ۱۸۸ میلیارد تومان اما آنچه پرداخت شده است ۱۷۲ میلیارد تومان و ۹۷ درصد پرداختی نسبت به سهمیه با  ۳هزار و ۳۴۸ فرصت شغلی است.

وی افزود: سازمان جهادکشاورزی با ۱۴۲درصد نسبت به سهمیه در جایگاه نخست در بین دستگاهای متقاضی را دارد. سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با ۸۱ میلیارد پرداختی با ۷۵ درصد پرداختی نسبت به سهمیه و صنعت، معدن و تجارت نیز با ۶۷ درصد نسبت در جایگاه سوم قرار دارد. اداره کل ورزش و جوانان با ۶۲ درصد پرداختی نسبت به سهمیه رتبه بعدی را دارد و ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهاد دانشگاهی ، امور عشایری و حمل ونقل پایانه ها نیز به ترتیب با ۴۲ ، ۳۰، یک و صفر درصد پرداخت نسبت به سهمیه در رده های پایین جدول اشتغال روستایی و عشایری قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظرات