رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
  • سه شنبه 24 مهر 1397 - 13:02
  • کد خبر : 4658
  • مشاهده : 1173 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : تغییر مسیر ۲هزار متر از خط لوله انتقال نفت پایطاق- کرمانشاه

عملیات اجرایی پروژه تغییر مسیر ۲هزار متر از خط لوله انتقال نفت خام پایطاق- کرمانشاه به اتمام رسید. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، مدیر منطقه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه غرب اظهار داشت:اجرای این پروژه با هدف افزایش ضریب ایمنی خط و پایداری عملیات انتقال مواد نفتی انجام شد. حقیقیان افزود: پروژه […]

عملیات اجرایی پروژه تغییر مسیر ۲هزار متر از خط لوله انتقال نفت خام پایطاق- کرمانشاه به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، مدیر منطقه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه غرب اظهار داشت:اجرای این پروژه با هدف افزایش ضریب ایمنی خط و پایداری عملیات انتقال مواد نفتی انجام شد.

حقیقیان افزود: پروژه مذکور به دلیل احداث یادمان شهدای مرصاد بر روی خط لوله ۸ اینچ یاد شده و حریم آن اجرایی شد.

وی تصریح کرد: مسیر تعیین شده برای خط لوله جدید در منطقه کوهستانی و صعب العبور قرار داشت که آمادهسازی و تسطیح مسیر با استفاده از تجهیزات و ماشینآلات راهسازی منطقه با نظارت واحد ترابری انجام شد.

رییس مهندسی نگهداری و تعمیرات خط نیز با اعلام این مطلب که تغییر مسیر خط لوله در حد فاصل کیلومتر ۱۹۲ الی ۱۹۴ صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: این پروژه از اواخر اسفند ماه سال ۱۳۹۶ در دستور کار منطقه قرار گرفت.

بهزاد خدادوست با بیان این مطلب که پس از اطمینان از عدم وجود مواد نفتی و با اجرای عملیات برشکاری و جوشکاری و در سرویس قرار دادن مسیر خط لوله جدید، خاطر نشان کرد؛ به منظور افزایش ضریب ایمنی خط و کنترل بیشتر بر انتقال مواد نفتی، همزمان با قطع و وصل نهایی این پروژه، یک عدد شیر یکطرفه در کیلومتر ۲۱۵ و یک عدد شیر دروازه ای در کیلومتر ۱۹۹ جانمایی گردید.

وي در ادامه از رهنمودها و تلاشهای مدیر منطقه و همکاری واحد های ترابری، HSE، مهندسی خوردگی، نگهداری تعمیرات مکانیک، بازرسی فنی، حراست و نیروهای بهره برداری در اجرای پروژه قدردانی کرد و گفت: این عملیات با رعایت مسائل ایمنی و زیست محیطی در مدت سه روز به اتمام رسید.

 

اخبار مرتبط

نظرات