رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه:

جشنواره سنگنوردی باید نام کرمانشاه را به قله ببرد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه برگزاری جشنواره جهانی سنگنوردی در بیستون را فرصتی طلایی برای ایجاد امید و نشاط بخشی به جامعه دانست و گفت: باید با عرق ملی و استانی برای جشنواره سنگنوردی کار کنیم تا نام کرمانشاه به قله برسد. به گزارش میلکان آنلاین،محمد ابراهیم الهی تبار در نشست هماهنگی کمیته […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه برگزاری جشنواره جهانی سنگنوردی در بیستون را فرصتی طلایی برای ایجاد امید و نشاط بخشی به جامعه دانست و گفت: باید با عرق ملی و استانی برای جشنواره سنگنوردی کار کنیم تا نام کرمانشاه به قله برسد.
به گزارش میلکان آنلاین،محمد ابراهیم الهی تبار در نشست هماهنگی کمیته های برگزاری جشنواره جهانی سنگنوردی در بیستون با تاکید بر لزوم تبلیغات گسترده و کشوری برای جشنواره افزود: باید طوری عمل کرد که آورده های این جشنواره بیشتر از هزینه ای باشد که برای برپایی آن می شود.
وی با اشاره به اینکه بیستون نماد زیبایی ها وظرفیت های تاریخی استان کرمانشاه است ادامه داد: متولیان برپایی جشنواره باید از رسانه ملی و فضای مجازی برای انتقال پیام استان بهره ببرند.
الهی تبار در ادامه با اشاره به شرایط کشور و تمرکز بدخواهان روی جنگ روانی تاکید کرد: هر اندازه که فضاهای جشنواره ای و امید بخش را در کشور تقویت شوند توانسته ایم با این جنگ روانی مقابله به مثل کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید برپایی هرچه زیباتر جشنواره سنگنوردی بیستون افزود: شرکت کنندگان خارجی در این جشنواره را باید سفیران پیام صلح و امنیت ایران اسلامی دانست و باید طوری عمل کرد که توانایی ایران در برپایی برنامه های بین المللی آنهم در مناطق مرزی کشور را نشان دهد.
الهی تبار تلاش برای برپایی باشکوه و شایسته نام کرمانشاه را از دستگاههای متولی خواستار شد و تاکید کرد: باید کاری کنیم که مردم با افتخار از محیط زندگی خود یاد کنند
وی با اشاره به بازدید خود از سایت بیستون امکانات و موقعیت منطقه را برای برپایی جشنواره بسیار مطلوب دانست و اضافه کرد: دسترسی نزدیک به راه اصلی، امکانات زیرساختی و کاروانسرایی که وجود دارد زمینه برای برپایی یک جشن و جشنواره ملی و بین المللی را فراهم است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در پایان این نشست از دستگاههای متولی برپایی جشنواره سنگنوردی بیستون خواست که هرچه در توان دارند برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره بکار گیرند تا استان شاهد رویداد فرهنگی شایسته ای باشد.
گفتنی است جشنواره جهانی سنگنوردی قرار است ۲۹ مهرماه تا ۵ آبان به میزبانی بیستون کرمانشاه برگزار شود.

اخبار مرتبط

نظرات