رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October
همزمان با روزجهانی معلول به بهره‌برداری رسید؛

کانونی ویژه برای کودکان با نیازهای خاص

اولین مرکز فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در محله شاطر آباد به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار میلکان، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در آیین افتتاح این مرکز بیان داشت: امروز متفاوت ترین روز خدمتم رقم خورد و این کار تجربه ریبا و شیرینی است […]

اولین مرکز فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در محله شاطر آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار میلکان، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در آیین افتتاح این مرکز بیان داشت: امروز متفاوت ترین روز خدمتم رقم خورد و این کار تجربه ریبا و شیرینی است که خاطره خوبی را درذهنم خواهد داشت.

رضا موزونی راه اندازی این مرکز را در راستای توسعه و عدالت آموزشی در بین کودکان ایران عنوان کرد و گفت: درهای این مرکز به روی کودکان به نیازهای خاص باز شده است.

وی اظهار داشت: یکی از ویژگی های خوب این مراکز حضور کودکان با نیازهای خاص در کنار سایر کودکان است و راه اندازی این مراکز دریجه ای است تا این کودکان از انزوا خارج شوند و بتوانند در جامعه حضور داشته باشند و در کنار دیگر کودکان فردایی بهتر را برای ایران بسازند.

مدیرکل کانون کرمانشاه با اشاره به اینکه اولین مرکز با تجهیز مرکز شماره ۳ این اداره کل در محله شاطرآباد راه اندازی شد تاکید کرد: یکی از بزرگترین مراکز کانون در شهرک امام خمینی که اعتبار آن از سفر مقام معظم رهبری به استان تامین شده است و در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید نیز به کانونی فراگیر تبدیل خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات