رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

دومین جلسه تخصصی بررسی چگونگی تدوین طرح کاهش طلاق استان در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، این جلسه پیرو تاکید استاندار کرمانشاه و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان استان مبنی بر تهیه طرح کاهش طلاق استان و تقسیم کار در دستگاههای اجرایی ذیربط در اداره کل ورزش و […]

دومین جلسه تخصصی بررسی چگونگی تدوین طرح کاهش طلاق استان در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، این جلسه پیرو تاکید استاندار کرمانشاه و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان استان مبنی بر تهیه طرح کاهش طلاق استان و تقسیم کار در دستگاههای اجرایی ذیربط در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه محمد حسین زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان اقدامات انجام شده توسط این معاونت در خصوص تدوین طرح خانواده پایدار ارائه نمود.

در ادامه حاضرین ضمن بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص طرح کاهش طلاق با اشاره به تقسیم کار ملی در حوزه آسیب های اجتماعی بر پیگیری این طرح با توجه به دستورالعمل ها و قوانین بالادستی اذعان کردند.

محمد حسین زاده معاون فرهنگی و امور جوانان استان کرمانشاه،در این نشست که حجت الاسلام سالاری مشاور مدیر کل ورزش و جوانان، دکتر مرادی فر معاون اجتماعی دادگستری، دکتر کوهی معاون اجتماعی بهزیستی، حیدری مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و درویشی از کارشناسان بهزیستی حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات