رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

  معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: برای توسعه استان و حل مشکلات موجود نیازمند راهبرد و برنامه هستیم. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، دکتر هدایت حاتمی در نشست برسی مشکلات و احدهای صنعتی و معدنی استان کرمانشاه دلیل بسیاری از مشکلات این سال ها را عدم برخورداری از برنامه و راهبرد […]

 

معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: برای توسعه استان و حل مشکلات موجود نیازمند راهبرد و برنامه هستیم.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، دکتر هدایت حاتمی در نشست برسی مشکلات و احدهای صنعتی و معدنی استان کرمانشاه دلیل بسیاری از مشکلات این سال ها را عدم برخورداری از برنامه و راهبرد مشخص دانست و اظهارداشت: کارهای بدون برنامه تنها بر مشکلات موجود می افزایند.

وی افزود: روی سه راهبرد بهبود فضای کسب و کار، احیای واحدهای راکد و حفظ ظرفیت کار فعلی و همچنین جذب سرمایه های جدید برای اشتغال زایی تاکید داریم.

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هیچ کارآفرینی در یک فضا نامناسب اقدام به سرمایه گذاری نمی کند گفت: به دستور استاندار یک گروه به منظور پایش مستمر فضای کسب و کار تشکیل شده است و مسایل مربوط این حوزه را با دقت رصد می کند.

وی تصریح کرد: حفظ اشتغال موجود یکی دیگر از راهبردهای و طی ۲۰ روز اخیر چندین جلسه ستاد تسهیل برگزار شده و برخی واحدهای راکد را به چرخه تولید برگردانیم. مشکلات واحدهای تولیدی به شکل مدام در حال پایش مشکلات واحدهای تولیدی هستیم.

حاتمی سومین راهبرد را جذب سرمایه‌ها برشمرد و گفت: کرمانشاه یک استان بسیار مستعد در زمینه جذب سرمایه های جدید است. البته باید دقت کنیم فضای استان را برای سرمایه گذاران بد جلوه ندهیم.

وی تصریح کرد: توسعه استان نیازمند همراهی همه گروه ها و مجموعه های دلسوز هستیم. نهادها و تشکل ها باید در فرایند تصمیم گیری ها و تصمیم سازی نقش بازی کنند.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات کافی برای ارایه تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولیدی برای طرح توسعه و یا سرمایه در گردش موجود است تاکید کرد: اخیرا مصوبه ای داشتیم مبنی بر اینکه هیچ یک از دستگاه‌ها از جمله شرکت‌های خدمت‌رسان، تامین اجتماعی، مالیاتی و … حق ندارند بدون دریافت مصوبه از ستاد تسهیل، خدمات خود به واحدهای صنعتی را قطع کنند.

اخبار مرتبط

نظرات