رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه :

صنعتگر ابزار تولید است و نباید او را متوقف کرد

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه یکی ازمباحث و مطالبات به حق صنعت گران این است که مباحث اقتصادی که مباحث ویژه  و تخصصی این حوزه که  نیازمند نظرات تخصصی است در  واحد تخصصی قضایی بررسی شود. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، محمدرضا عدالتخواه در نشست برسی مشکلات و احدهای صنعتی و معدنی استان کرمانشاه با […]

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه یکی ازمباحث و مطالبات به حق صنعت گران این است که مباحث اقتصادی که مباحث ویژه  و تخصصی این حوزه که  نیازمند نظرات تخصصی است در  واحد تخصصی قضایی بررسی شود.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، محمدرضا عدالتخواه در نشست برسی مشکلات و احدهای صنعتی و معدنی استان کرمانشاه با اشاره به ایجاد مجتمع قضایی گفت دراین مجتمع تمام موضوعات حقوقی‌- کیفر و حتی تجدید نظر مربوط به صنعت بررسی می شود و حداقلش این است که وقت شما تلف نخواهد شد.

وی با بیان اینکه ما به تازگی معاون خود را به عنوان دبیر اقتصاد مقاومتی انتخاب کرده ایم خاطر نشان ساخت:  درطی ماه هربار جلساتی تشکیل می شود که شما می توانید حضوریابید .

عدالتخواه حمایت از صنعتگران در شرایط کنونی را ضروری دانست و یادآوری کرد: بحث اخلالگران اقتصادی جدا است، اما صنعتگران نباید از طریق دستگاه‌ قضایی ممنوع‌الخروج شوند. صنعت گر ابزار تولید است و نباید ابزار تولید را متوقف کرد.

این مقام قضائی استان با تاکید بر اینکه باید تا حد امکان از مجازات‌های جایگزین حبس برای صنعتگران استفاده شود گفت:اگر صنعت گری توان پرداخت هزینه دادرسی را نداشت به ما معرفی شود تا کارشناس دراختیارش قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات