رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

شرکت پالایش نفت کرمانشاه موفق شد برند korc را از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران دریافت نماید. براین اساس پالایشگاه کرمانشاه مجوز فعالیت در قالب شرکت زنجیره‌ای توزیع فراورده های نفتی مایع (بنزین-نفت گاز) را اخذ نموده است. به گزارش میلکان انلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش […]

شرکت پالایش نفت کرمانشاه موفق شد برند korc را از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران دریافت نماید. براین اساس پالایشگاه کرمانشاه مجوز فعالیت در قالب شرکت زنجیره‌ای توزیع فراورده های نفتی مایع (بنزین-نفت گاز) را اخذ نموده است.

به گزارش میلکان انلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه؛ در متن مجوز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران آمده است: “به موجب مدارک و مستندات ارائه شده و براساس بررسی های اولیه به عمل آمده ،شرکت پالایش نفت کرمانشاه با کسب حد نصاب لازم، واجدالشرایط دریافت مجوز فعالیت در قالب شرکت زنجیره ای توزیع فرآورده‌های نفتی می باشد و بدین وسیله مجوز فعالیت در حوزه فراورده های نفتی مایع (بنزین،نفت گاز)به آن شرکت ابلاغ می گردد.”

دریافت این مجوز موفقیتی نو و از دستاوردهای مدیریت پالایشگاه کرمانشاه محسوب می گردد.

لازم به ذکر است اخذ برند سبب می شود که شرکت بتواند محصولات خود را در بازار رقابتی به صورتی متمایز و منحصر به فرد معرفی نماید. به عبارت دیگر برند شرکت پالایش نفت کرمانشاه می تواند در جایگاههای عرضه سوخت به صورت اختصاصی یا اشتراکی عرضه شود و مشتریان براساس کیفیت برتر محصولات این شرکت متقاضی مصرف مستمر محصولات برند korc  باشند.

شرکتهای نفتی دارای مجوز استفاده از برند اختصاصی می توانند جایگاههای عرضه فراورده های نفتی را تحت پوشش خدمات خود قرار دهند که این امر می تواند از طریق ساخت جایگاههای جدید و خرید جایگاههای موجود به صورت اختصاصی و یا استفاده از بخشی از امکانات جایگاههای موجود در لاین ویژه (اشتراکی) صورت پذیرد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه کسب این موفقیت را به مجموعه مدیریتی و پرسنل خدوم و تلاشگر شرکت تبریک می گوید.

اخبار مرتبط

نظرات