رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نشست شورای ورزش کنگاور گفت:سرانه فضای ورزشی کنگاور با ۵۹ فضای ورزشی فعال،بیش از ۲ متر مربع است و از سرانه کشوری بالاتر است. به گزارش میلکان آنلاین، صابر رحیمی در این نشست با تقدیر از تلاش همه زحمتکشان این شهرستان در راستای توسعه ورزش کنکاور گفت:ملاک عمل […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نشست شورای ورزش کنگاور گفت:سرانه فضای ورزشی کنگاور با ۵۹ فضای ورزشی فعال،بیش از ۲ متر مربع است و از سرانه کشوری بالاتر است.

به گزارش میلکان آنلاین، صابر رحیمی در این نشست با تقدیر از تلاش همه زحمتکشان این شهرستان در راستای توسعه ورزش کنکاور گفت:ملاک عمل ما در همه زمینه ها قانون است و هر‌جایی که این اصل مهم رعایت نشده باشد بررسی و اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به پیگیری های نماینده محترم و فرماندار شهرستان کنگاور در حوزه ورزش و جوانان گفت:اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه مجموعه ای توانمند و سازمان یافته است و با همدلی می تواند بسیار موفق باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه،اعتراضات به ماده ۸۸ و اجاره اماکن ورزشی را ناشی از عدم لمس فواید این قانون در شهرستان ذکر‌ کرد و‌گفت:اجرای صحیح این قانون می‌تواند به توسعه ورزش شهرستان بیانجامد.

رحیمی تاکید کرد:در راستای اجرای قانون ماده ۸۸ تمامی عایدات این قانون به خود شهرستان باز خواهد گشت.

وی با تقدیر از حمایتهای ارزشمند تیم‌مدیریتی استان از ورزش افزود:مهندس بازوند نسبت‌به توسعه ورزش نگاه ویژه ای دارند و در سه ماه گذشته با حمایت استاندار مخترم،اعتبارات بسیار خوبی در راستای ورزش و‌توجه به قهرمانان توسط این اداره کل جذب شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اعلام اینکه ۳ زمین فوتبال روستایی در قالب چمن مصنوعی در این شهرستان احداث خواهد شد در بخش عمرانی اعتبارات مناسبی به حوزه ورزش اختصاص یافته است و این آمادگی را داریم در صورت واگذاری زمین مناسب در زمینه احداث زمین های روباز ورزشی اقدام کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات