رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

کرمانشاه در زمینه جذب تسهیلات اشتغال روستایی جزو استان های برتر کشور است مهندس بازوند استاندار کرمانشاه شامگاه ۵ شنبه ۱۲ مهرماه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور دکتر محسنی بندپی سرپرست وزارت کار و مجمع نمایندگان استان برگزار شد؛ اظهار داشت: در نشست اخیر استانداران که در لرستان برگزار شد موضوع […]

کرمانشاه در زمینه جذب تسهیلات اشتغال روستایی جزو استان های برتر کشور است

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه شامگاه ۵ شنبه ۱۲ مهرماه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور دکتر محسنی بندپی سرپرست وزارت کار و مجمع نمایندگان استان برگزار شد؛ اظهار داشت:

در نشست اخیر استانداران که در لرستان برگزار شد موضوع عملکرد استان ها در زمینه جذب تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری تشریح شد که خوشبختانه کرمانشاه دارای یک شرایط مناسب است و جزو استان های برتر محسوب می شود.

استان کرمانشاه در زمینه طرح های مصوب شده در این حوزه رتبه ۱۳ ، طرح های منعقد شده رتبه ۷ و طرح‌های پرداخت شده رتبه ۲ را در کشور دارد که بسیار مطلوب است.

همچنین کرمانشاه جزو استان های برتر در زمینه ارسال طرح به کارگروه ملی است.

شستا در استان هایی که نرخ بیکاری بالایی ندارند، سرمایه گذاری های متعددی انجام داده است ولی متاسفانه تمایلی ندارد در استانی مانند کرمانشاه که از نرخ بالای بیکاری رنج می برد به سرمایه گذاری های جدید بپردازد.

متاسفانه بخشی از طرح های چند میلیاردی شستا در استان به صورت نیمه راکد رها و تلاشی برای احیای آن ها صورت نمی گیرد.

برخی بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال در مناطق زلزله زده، در این شهرستان ها شعبه ندارند که این موضوع مشکلات بسیاری را برای زلزله زدگان ایجاد کرده است.

شرایط تسهیلات اشتغال زایی در مناطق زلزله زده مانند تسهیلات حوزه بازسازی مسکن نیست و تابع ضوابط بانک است که این رویه امکان جذب تسهیلات را دشوار کرده است.

گزارش میلکان در خصوص وضعیت طرح های شستا در استان را در لینک زیر بخوانید

http://www.milkanonline.ir/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C/2736

اخبار مرتبط

نظرات