رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
طعنه زیبای یک صنعتگر سرپل‌ذهابی به وزیر صمت؛

بوسه‌هات حرام شد

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، در جریان بازدید شعریتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی سرپل‌ذهاب مدیران واحد‌های صنعتی این شهرک زلزله ضمن تقدیر از مدیران استانی گفتند: بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات و گرفتن ضمانت سختگیری می کنند . عدم استمهال وام‌ها و مشخص نبودن تسهیلات معوق این واحدها مستمسکی شده است […]

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، در جریان بازدید شعریتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی سرپل‌ذهاب مدیران واحد‌های صنعتی این شهرک زلزله ضمن تقدیر از مدیران استانی گفتند: بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات و گرفتن ضمانت سختگیری می کنند .

عدم استمهال وام‌ها و مشخص نبودن تسهیلات معوق این واحدها مستمسکی شده است برای عدم پرداخت تسهیلات بازسازی و پایین بودن سقف این تسهیلات اجازه شروع کار را نمی دهد.

یکی از صنعتگران معلول و مدیر چند واحد تولیدی و صنعتی در طعنه‌ای زیبا به وزیر گفت: شما مدیران و وزرا فقط می آیید عکس سلفی می گیری و می روید اما هیچ قدمی برای صنعتگران برداشته نشده است .

پرداخت ۱۰ میلیون بلاعوض و یک متن چه دردی از صنعتگرانی که چند میلیارد متضرر شده است دوا می کند. آقای وزیر سری قبل هم آمدید ۲بوسم کردید که حرام شد.

اخبار مرتبط

نظرات