رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

 استاندار کرمانشاه با انتقاد از عملکرد دستگاه های اجرایی استان در خصوص واگذاری طرح ها و ساختمانهای دولتی به بخش خصوصی بیان داشت : بجز اداره کل ورزش و جوانان و شکت توسعه گردشگری دیگر ادارت استان عملکرد قابل قبولی ندارند و به سمت اجرای سیاست های دولت حرکت نکرده اند . به گزارش خبرنگار […]

 استاندار کرمانشاه با انتقاد از عملکرد دستگاه های اجرایی استان در خصوص واگذاری طرح ها و ساختمانهای دولتی به بخش خصوصی بیان داشت : بجز اداره کل ورزش و جوانان و شکت توسعه گردشگری دیگر ادارت استان عملکرد قابل قبولی ندارند و به سمت اجرای سیاست های دولت حرکت نکرده اند .
به گزارش خبرنگار میلکان ،اسدالله رازانی در بیست و یکیمن جلسه شواری برنامه ریزی استان، با بیان اینکه در کشور بیش از یک هزار پروژه در راستای ماده ۲۷ شامل طرح های نیمه تمام ، آماده بهره برداری به بخش غیر دولتی واگذار شده است گفت: برخی استانهای همسایه بالغ بر ۷۰ پروژه را به بخش خصوصی واگذار کرده اند و این در حالی است که ما هنوز نتوانسته ایم در استان یک پروژه را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
وی با تاکید بر اینکه مدیران باید موضوع واگذاری اماکن دولتی و پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی را باید جدی بگیرند اظهار داشت : توسط اداره کل اقتصاد دارایی و سازمان برنامه بودجه استان تمامی پروژه های نیمه تمام قابل بهره برداری و حتی ساختمانهای موجود را احصاء و پروژه های قابل واگذاری را مشخص کنند.
در ادامه برخی مدیران استان از عدم شفافیت نحوه واگذاری ها و تغییرات آیین نامه و مصوبه های هیئت دولت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی انتقاد داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات