رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • چهارشنبه 4 مهر 1397 - 15:54
  • کد خبر : 4288
  • مشاهده : 923 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : تنها مدیران جسور، کارآمد و هوشمند می توانند توسعه آفرین باشند
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع کرمانشاه:

تنها مدیران جسور، کارآمد و هوشمند می توانند توسعه آفرین باشند

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: برای توسعه کرمانشاه نیازمند شکل گیری دغدغه های مشترک هستیم. به گزارش خبرنگار میلکان ،دکتر هدایت حاتمی در نشست کارگروه پژوهش استان اظهار داشت: تا زمانی که ما کرمانشاهی ها به دغدغه های مشترک دست پیدا نکنیم، توسعه اتفاق نمی افتد. وي تصريح كرد:ارتقای همزمان کمیت […]

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: برای توسعه کرمانشاه نیازمند شکل گیری دغدغه های مشترک هستیم.
به گزارش خبرنگار میلکان ،دکتر هدایت حاتمی در نشست کارگروه پژوهش استان اظهار داشت: تا زمانی که ما کرمانشاهی ها به دغدغه های مشترک دست پیدا نکنیم، توسعه اتفاق نمی افتد.
وي تصريح كرد:ارتقای همزمان کمیت و کیفیت ارتباط دانشگاه با حوزه تولید و اشتغال نقش تعیین کننده ای در توسعه پایدار کرمانشاه دارد.
وي با بيان اينكه دانشگاه می تواند با برقراری پیوند پویا با بخش صنعت، اجرایی کردن ایده های نوآورانه و اشتغال از طریق مجموعه هایی مانند پارک های علم و فناوری به توسعه کمک کند، اظهار داشت:پژوهش و علم باید بتواند به رونق اقتصادی بیشتر کمک کند لذا در همین راستا طرح های پژوهشی باید به افزایش سطح درآمدها و رونق اقتصادی استان کمک کند.
مقام ارشد حوزه اقتصادي استان با اشاره به اينكه در صورت هم افزایی میان مجموعه های مختلف می توان کارهای بسیار بزرگی را انجام داد، گفت: خوشبختانه طی یک سال اخیر کارشناسان و دلسوزان با صراحت بیشتری به طرح مباحث و مسائل مختلف در حوزه توسعه و کارآمدی سیستمی می پردازند و این روند به پیشرفت کشور کمک می کند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري ادامه داد: شرایط نامطلوب فعلی استان در حوزه های اشتغال و شاخص های اقتصادی، این ضرورت را ایجاب می کند که به سمت بازنگری و بازاندیشی جدی در زمینه برنامه ریزی های صورت گرفته در این حوزه گام برداریم.
وي تاكيد كرد: برای تغییر در شرایط دشوار فعلی نیازمند یک مدل کار سخت، جسورانه و هوشمندانه در بدنه مدیریتی استان هستیم لذا تغییر این شرایط نیازمند کار سخت و جهادی است و با فعالیت های معمول نمی توان کار خاصی انجام داد.
دكتر حاتمي خاطرنشان ساخت: مدیران محافظه کار و ترسو “ که تنها به فکر حفظ میزهای خود هستند” یکی از موانع مهم توسعه محسوب می شوند لذا برای تغییر در شرایط فعلی نیازمند بازنگری در این رویکردها و به کارگیری مدیران جسور و ریسک پذیر هستیم.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: شرایط فعلی اقتصادی کشور و بالارفتن سطح انتظارات مردم، شرایط آزمون و خطا را از ما گرفته و نیازمند یک مدیریت هوشمندانه برای ایجاد یک تحول مثبت در شرایط فعلی هستیم.
وي در پايان بيان داشت: یکی از رسالت های مهم کارگروه پژوهش استان برقراری یک پیوند پویا میان دانشگاه به عنوان کانون تولید علم و بخش های اجرایی است.

اخبار مرتبط

نظرات