رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: از آغاز امسال تاکنون ۳ میلیون و ۶۵۹هزار و ۵۹۸ نفر ساعت آموزش در قالب ۱۶هزار و ۸۳۴ نفر دوره در مراکز دولتی و خصوصی استان ارائه شده است. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، یاور محمدی گفت: از این میزان آموزش در ۶ماهه نخست امسال،در مراکز دولتی […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: از آغاز امسال تاکنون ۳ میلیون و ۶۵۹هزار و ۵۹۸ نفر ساعت آموزش در قالب ۱۶هزار و ۸۳۴ نفر دوره در مراکز دولتی و خصوصی استان ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، یاور محمدی گفت: از این میزان آموزش در ۶ماهه نخست امسال،در مراکز دولتی یک میلیون و ۶۶۰هزار و ۵۱۲ نفرساعت آموزش در قالب ۹هزار و ۶۲۵نفردوره به علاقمندان آموزشهای فنی و مهارتی داده است.

وی تصریح کرد: در بخش غیردولتی نیز آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد استان یک میلیون و ۹۹۹هزار و ۸۶نفرساعت در قالب ۷هزار و ۲۰۹ نفر دوره آموزش در بخش‌های خدمات، صنعت، فرهنگ و هنر و کشاورزی به متقاضیان ارائه شده است.

محمدی اضافه کرد: آموزش‌های ارائه شده بخش دولتی شامل مراکز ثابت دولتی، سیار شهری، زندان، پادگان، مناطق روستایی، جوار کارخانجات، عشایر، جوار دانشگاه و مراکزASD ، صنعت ساختمان و سایر تفاهمنامه‌های منعقده است.

اخبار مرتبط

نظرات