رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:برگزاری جشنواره جهانی سنگنوردی بیستون استان کرمانشاه یک فرصت ارزشمند به منظور استفاده از این ظرفیت در راستای توسعه صنعت توریسم است. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ؛صابر رحیمی در دیدار با جلیل بالایی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه به برگزاری ۳ دوره از جشنواره جهانی سنگنوردی […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:برگزاری جشنواره جهانی سنگنوردی بیستون استان کرمانشاه یک فرصت ارزشمند به منظور استفاده از این ظرفیت در راستای توسعه صنعت توریسم است.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ؛صابر رحیمی در دیدار با جلیل بالایی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه به برگزاری ۳ دوره از جشنواره جهانی سنگنوردی بیستون اشاره کرد و اظهار داشت:متاسفانه در این ۳ دوره به دلیل برخی ناهماهنگی ها و عدم برنامه ریزی مطلوب از سوی دستگاههای اجرایی ذیربط استفاده بهینه ای از این ظرفیت خوب نشده است.

وی استان کرمانشاه را سرشار از ظرفیت و استعداد در عرصه های مختلف ذکر کرد و گفت:برگزاری این جشنواره در استان کرمانشاه با حضور کشورهای قاره های مختلف جهان و حتی سنگنوردان داخلی فرصتی مناسب برای معرفی درست استان در راستای توسعه صنعت توریسم است.

رحیمی افزود: ورزش زمینه بسیار خوب و مناسبی برای جذب و توسعه توریسم است و ضرورت داد با همکاری ورزش و جوانان و میراث فرهنگی کارگروهی به نام «توریسم ورزشی»ایجاد شود تا در کنار رویدادهای مهم ورزشی بتوانیم در این عرصه نیز به اقتصاد و معرفی استان کمک کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت:در سالجاری استان کرمانشاه در عرصه کشتی نیز میزبان رقابتهای معتبر جام جهان پهلوان تختی است و باید از هم اکنون برنامه ریزی لازم به منظور بهره برداری از این رقابتهای مهم ورزشی به سود صنعت توریسم استان انجام شود.

اخبار مرتبط

نظرات