رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

استاندار كرمانشاه گفت: بازگشایی مدارس تخریب شده در زلزله روزی به یادماندنی برای مردم ایران است. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ؛ مهندس هوشنگ بازوند صبح یکشنبه اول مهر در آیین نواخته شدن زنگ مقاومت و آغاز سال تحصیلی ۹۷/ ۹۸ که در مدرسه بازسازی شده قیام سرپل ذهاب برگزار شد؛ اظهار داشت:امروز شاهد روزی […]

استاندار كرمانشاه گفت: بازگشایی مدارس تخریب شده در زلزله روزی به یادماندنی برای مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ؛ مهندس هوشنگ بازوند صبح یکشنبه اول مهر در آیین نواخته شدن زنگ مقاومت و آغاز سال تحصیلی ۹۷/ ۹۸ که در مدرسه بازسازی شده قیام سرپل ذهاب برگزار شد؛ اظهار داشت:امروز شاهد روزی به یادماندنی هستیم و در کمتر از یکسال شاهد برگزاری آیین بهره برداری از ۵۹ مدرسه بازسازی شده در مناطق زلزله زده توسط رئیس جمهور از طریق ارتباط تصویری هستیم. بی گمان این روز ماندگار حاصل یک کار جهادی و خستگی ناپذیر است.

وي بيان داشت: این ۸۳ مین بازدیدی است که از مناطق زلزله زده انجام می دهم؛ یعنی هر ۴ روز یکبار و هر بار حداقل از چند روستا و منطقه بازدید میدانی شده است لذا در ادامه راه نیز مطمئن باشید با تمام توان تا آخرین روز بازسازی در کنار زلزله زدگان خواهیم بود.

مهندس بازوند با بيان اينكه  آینده استان توسط این دانش آموزان عزیز رقم خواهد خورد؛  اظهار داشت: یک زلزله بزرگ رخ داده و این پس لرزه ها رو به اتمام است و دانش آموزان با خیال راحت و آسودگی تمام در مدارس نوسازی شده به تحصیل ادامه دهند.

مقام عالي استان بيان داشت: ۷۸مدرسه در زلزله تخریب شده بود که امروز ۵۹ مدرسه به برداری رسید و باقی مانده نیز به زودی بهره برداری می رسند.

وي گفت: از معلمان زحمت کشی که طی این مدت در این شرایط دشوار زلزله توانستند نهصت آموزش به آینده سازان فردا را بی وقفه ادامه دهند؛ بسیار سپاسگذارم.

اخبار مرتبط

نظرات