رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه :

آماده باش کامل برای استقبال از برف و باران در  کرمانشاه

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در پی اعلام هشدار هواشناسی جلسه اضطراری ستاد بحران کارگروه سیل در دفتر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه برگزار شد.   مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: در هفته گذشته طوفان نسبتاً شدیدی استان را درنوردید که منجر به قطع برق ایستگاه پمپاژ آب […]

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در پی اعلام هشدار هواشناسی جلسه اضطراری ستاد بحران کارگروه سیل در دفتر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه برگزار شد.  

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: در هفته گذشته طوفان نسبتاً شدیدی استان را درنوردید که منجر به قطع برق ایستگاه پمپاژ آب شهرستان جوانرود گردید و پس از وقوع  این اتفاق بلافاصله با اعزام یکدستگاه دیزل ژنراتور شرکت مشکل قطع برق و قطع آب شرب ۴۰ هزار نفر از شهروندان شهر جوانرود مرتفع گردید.

کیاست امیریان بیان داشت : باتوجه به پیش بینی میزان بارش در هرکدام از شهرستانها لازم است ضمن اعلام به فرمانداران و مدیران شهرستانها آمادگی لازم ماشین آلات و تجهیزات و نفرات در سطح استان کامل باشد و تا پایان بارندگی در شرایط آماده باش کامل باشند.

در این جلسه از وضعیت مسیل های شهر کرمانشاه ومناطقی که در زمان بارندگی احتمال دارد به سختی سیلاب را تخلیه نمایند ارائه شد.

بنا به اعلام سازمان هواشناسی ودریافت نقشه های ساماندهی بارندگی از سامانه های معتبر از بعدازظهر امروز چهارشنبه احتمال بارندگی در استان شدت گرفته و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

 

اخبار مرتبط

نظرات