رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به برداشت ۸۲۵هزار تن گندم در استان کرمانشاه بیان داشت: تا امروز ۶۳۴هزارتن گندم مازاد نیاز کشاورزان خریداری شده است . خسرو شهبازی در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین بیان داشت: در سال زراعی جاری ۹۷هزار هکتار سطح مزارع گندم آبی و ۳۱۶هزار هکتار دیم است. وی […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به برداشت ۸۲۵هزار تن گندم در استان کرمانشاه بیان داشت: تا امروز ۶۳۴هزارتن گندم مازاد نیاز کشاورزان خریداری شده است .

خسرو شهبازی در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین بیان داشت: در سال زراعی جاری ۹۷هزار هکتار سطح مزارع گندم آبی و ۳۱۶هزار هکتار دیم است.

وی با بیان اینکه عدم بارشهای مناسب پاییزی و نوسانات بارشی در شهرستان‌های مناطق گرمسیری موجب کاهش ۳۰ هزار تنی برداشت در این مناطق نسبت به سال گذشته شده خاطر نشان ساخت: با توجه به بارندگی های مناسب در مناطق سردسیری شاهد افزایش ۴۰ هزار تنی برداشت گندم در این مناطق هستیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: علاوه بر خرید گندم برای نان، ۳۹هزار تن نیز خرید گندم بذری گواهی شده از کشاورزان با نرخی حدود ۲۰ درصد بیشتر از گندم معمولی داشته ایم .

وی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۳۷میلیارد تومان معادل ۵۳ درصد گندم خریداری شده به کشاورزان پرداخت شده است و با توجه به تداوم خرید در مناطق سردسیری پیش بینی می شود تا دو ماه آینده کل پرداختی ها انجام بگیرد همچنین دولت در تدارک تامین اعتبار برای پرداخت کل هزینه‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن است.

اخبار مرتبط

نظرات