رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
 با اختصاص یک میلیارد و ۵۴۱ میلیون تومان اعتبار ؛

۲۵۰ منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد ساخته ، تعمیر و بهسازی شد

یک میلیارد و ۵۴۱ میلیون تومان اعتبار در اسه ماهه اول سال ۹۷ به ساخت، تعمیرات و بهسازی ۲۵۰ منزل مسکونی خانوارمددجو اختصاص داده شده است. به گزارش میلکان آنلاین ، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۲۵۰ خدمت عمرانی در سه ماهه نخست سال ۹۷ به خانوارهای تحت […]

یک میلیارد و ۵۴۱ میلیون تومان اعتبار در اسه ماهه اول سال ۹۷ به ساخت، تعمیرات و بهسازی ۲۵۰ منزل مسکونی خانوارمددجو اختصاص داده شده است.

به گزارش میلکان آنلاین ، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۲۵۰ خدمت عمرانی در سه ماهه نخست سال ۹۷ به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد ساکن در مناطق غیر زلزله زده استان کرمانشاه ارائه شده است. یک میلیارد و ۵۴۱ میلیون تومان اعتبار برای ارائه خدمات عمرانی به خانوارهای مددجو کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

مختار خزاعی با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی به منظور ساخت و خرید، تعمیرات و بهسازی منازل مسکونی هزینه می شود، بیان کرد: ۹۶ واحد از منازل تعمیری، ساخته و خریداری شده برای خانوارهای مددجو در سه ماهه نخست امسال به این خانوارها تحویل داده شد و باقی به زودی واگذار می شود.

خزاعی عنوان کرد: بیش از ۷۵۰ میلیون تومان از اعتبارات عمرانی هزینه شده در سال جاری به ساخت و خرید منازل مددجویی شهری و حدود ۴۰۰ میلیون تومان به ساخت منازل روستایی و باقی اعتبارات نیز به تعمیرات و بهسازی واحدهای مددجویی اختصاص یافته است.

وی با یادآوری اینکه این نهاد در مناطق زلزله زده به صورت ویژه نیز مشغول به خدمت رسانی است، گفت: زلزله آبان ماه سال ۹۶ در ۱۱ شهرستان و بخش استان کرمانشاه ، باعث خسارت به حدود ۱۰ هزار منزل مسکونی شد.

خزاعی افزود:۵ هزار و ۴۰۰ واحد از منازل خسارت دیده مددجویان به طور کامل تخریب شده است وتاکنون کار ساخت و تعمیرات حدود چهار هزار منزل مسکونی برای خانوارهای مددجو در مناطق زلزله زده آغاز شده است. در سفر رئیس کمیته امداد به استان کرمانشاه  ،۵۰۰ واحد مسکونی ساخته شده در مناطق زلزله زده به خانوارهای مددجو تحویل داده شده است.

اخبار مرتبط

نظرات