رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October
ریاست اداره امور شعب بانك ملي استان كرمانشاه:

طی یک سال گذشته ۵هزار میلیون تسهیلات در بانک ملی کرمانشاه پرداخت شده است

  ریاست اداره امور شعب بانك ملي استان كرمانشاه با بيان اينكه در بخشهاي مختلف جهت رفع نيازمندي‌هاي اقشار متوسط و ضعيف، ۶۳هزار و ۸۶۲ فقره تسهيلات به ارزش ۵هزار و ۲۲۱ میلیون ريال پرداخت شده است گفت: این تسهیلات در  بخشهای کشاورزی ،صنعت و معدن ،مسکن و ساختمان ،بازرگانی و خدمات پرداخت شده است. […]

 

ریاست اداره امور شعب بانك ملي استان كرمانشاه با بيان اينكه در بخشهاي مختلف جهت رفع نيازمندي‌هاي اقشار متوسط و ضعيف، ۶۳هزار و ۸۶۲ فقره تسهيلات به ارزش ۵هزار و ۲۲۱ میلیون ريال پرداخت شده است گفت: این تسهیلات در  بخشهای کشاورزی ،صنعت و معدن ،مسکن و ساختمان ،بازرگانی و خدمات پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، بهزاد جلیلیان  يكي از بخشهاي مهم و تاثير گذار در بانك ملی را دايره انفورماتيك دانست و اظهارداشت:با همكاري شركت سداد اقدام به نصب ۲۰۰دستگاه خودپرداز و ۱۴هزار و ۶۶۹ كارتخوان فروشگاهي و پشتیبانی آنها کرده است .

وی نصب۶۶ کیوسک بانک، ۲۳ ایستگاه کاری گیشه ، سامانه تلفني ۰۹۶۲۲ به صورت ۲۴ ساعته و  سامانه بام را از دیگر اقدامات این بانک با همکاری شرکت سداد عنوان کرد و تصریح کرد: این اقدامات باهدف بی نیاز بودن همشهریان محترم از بودن در صف خودپرداز و شعبه با ارایه خدمات بانکی انجام گرفته است .

ریاست اداره امور شعب بانك ملي استان كرمانشاه از راه اندازی سامانه جدید خدمات سیار بانک ملی ایران(VTM) خبر داد و گفت: این سیستم دستگاه‌های بانکداری غیر حضوری را در خود جاداده و در هرزمان و مکان امکان ارائه خدماتی نظیر دریافت و پرداخت وجه ،پرداخت مبلغ چک ،افتتاح حساب ،صدور کارت هدیه ،خرید شارژ و پرداخت قبوض و… به مشتریان را فراهم خواهد کرد.

وی به طرح جديد كانون جوانه های بانك ملي اشاره کرد و یاد آور شد: این طرح  به موضوع آموزش مفاهيم پولي و اقتصادي به كودكان و نوجوانان پرداخته و هجده هزار نفر كاربر جديد جذب نموده و تاثيرات آن در جامعه ، علاوه برفرهنگ سازي پس انداز و آگاهی بخشی در امور بانکی ،با ارایه مطالب علمي ، داستان ، شعر ، موسيقي و طراحي بازيهاي هدفمند در خدمت كودكان است.

اخبار مرتبط

نظرات