رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

ریاست اداره امور شعب بانک ملی استان کرمانشاه ضمن تبریک روز خبر نگار سیستم کار رسانه و بانک را از جهاتی شبیه هم توصیف کرد و گفت: در حوزه خبرنگاری اگر اقدام به نشر اخبار اطلاع رسانی ، گزارش عملکرد و تمجید از بخشهای مختلف کنید هیچ مشکلی پیش نمی آید و همه خوشحال می […]

ریاست اداره امور شعب بانک ملی استان کرمانشاه ضمن تبریک روز خبر نگار سیستم کار رسانه و بانک را از جهاتی شبیه هم توصیف کرد و گفت: در حوزه خبرنگاری اگر اقدام به نشر اخبار اطلاع رسانی ، گزارش عملکرد و تمجید از بخشهای مختلف کنید هیچ مشکلی پیش نمی آید و همه خوشحال می شوند اما اگر بخواهید سیستمی را نقد کنید ویا اینکه مطالبی برخلاف میل آن سیستم بنویسید مور غضب قرار خواهید گرفت.

بهزاد جلیلیان افزود: بانک نیز در جامعه امروز ایران وظیفه تامین مالی و تامین سرمایه بخشهای مختلف را بر عهده دارد که اگر این منابع و تسهیلات توسط بانک به افراد کارآفرین و اهل آن اهداء شود هیچ مشکلی پیش نمی آید اما برخی به خاطر اینکه با گرفتن تسهیلات نیت سرمایه گذاریو ایجاد اشتغال را ندارند و تنها تسهیلات را برای باز پس ندادن می خواهند بانک با آنها مخالفت و یا سختگیری می کند با بانک زاویه می گیرند و شروع به تخریب سیستم بانکی می کنند.

وی با بیان اینکه تسهیلات بانک باید تامین کننده نیازهای آهاد جامعه باشد یاد آور شد: یکی از این تسهیلات وامهای قرض‌الحسنه ازدواج است که بانک ملی هر ماه تمام تقاضاها را به شعب معرفی می کند و حتی یک فقره در نوبت انتظار وجود ندارد. به شعب نیز ابلاغ شده است که در این خصوص حداقل تضامین و را اخذ نمیایند.

ریاست اداره امور شعب بانک ملی استان کرمانشاه اظهار داشت: برای پرداخت تسهیلات خورد و ضروری تا سقف ۱۰ میلیون تومان نیز به همکاران گفته ایم که نیازی به امتیاز میانگین مانده حساب نیست و در صورت ارائه تضامین این تسهیلات نیز پرداخت شود.

وی در بخش دیگر از سخنان ود با تاکید بر اینکه سود سپرده‌ای ارزی به صورت ارزی پرداخت می شود گفت: سپرده های ارزی علاوه بر تامین امنیت و حفظ ارزش سرمایهارز مردم می تواند موجب تامین منابع ارزی کشور، ایجاد آرامش در بازار و حفظ سرمایه نیز بشود.

اخبار مرتبط

نظرات