رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
با عنوان فجر ۴۰ در کرمانشاه برگزار می شود؛

‍ المپیاد بزرگ ورزش محلات و‌روستاها در کرمانشاه

مدیر کل ورزش و جوانان از برگزاری المپیاد بزرگ ورزش محلات استان کرمانشاه با عنوان( فجر ٤٠) در سه سطح روستا، دهستان و شهرستانها در مهرماه امسال با همکاری و همراهی کلیه دستگاه های اجرایی ذی ربط خبر داد.  به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛صابر رحیمی یکی […]

مدیر کل ورزش و جوانان از برگزاری المپیاد بزرگ ورزش محلات استان کرمانشاه با عنوان( فجر ٤٠) در سه سطح روستا، دهستان و شهرستانها در مهرماه امسال با همکاری و همراهی کلیه دستگاه های اجرایی ذی ربط خبر داد.
 به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛صابر رحیمی یکی از اهداف این طرح را توسعه ورزش همگانی با رویکرد ایجاد شادی و نشاط در جامعه ذکر کرد و افزود : با ایجاد امکانات و زیرساخت ها در قالب ” شعار ورزش برای همه” زمینه حضور همه افراد جامعه در تمامی رده های سنی برای حضور در فعالیت های ورزشی تفریحی فراهم خواهد شد. مدیرکل ورزش و جوانان از برگزاری مراسم اختتامیه و نهایی این المپیاد در روز ٢٢ بهمن و همزمان با فجر ٤٠ خبر داد و یادآور شد: ورزش سبب همدلی، همراهی و اتحاد مردم در محیطی سرشار از نشاط و شادی می شود. وی خاطرنشان ساخت: در هر مرحله جوایز ارزنده ای به کلیه شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد. شایان ذکر است : کلیه علاقه مندان در تمامی محله ها و روستاهای استان پس از ابلاغ شرایط شرکت در رقابتها و با اخد کارت بیمه ورزشی می توانند در ١٠ رشته ورزشی ذیل در مسابقات شرکت نمایند. رشته های تیمی : فوتبال، فوتسال، والیبال، طناب کشی، هفت سنگ، داژ بال رشته انفرادی: طناب زنی، روپایی، پینگ پنگ، شطرنج، فریزبی، روپایی شایان ذکر است این المپیاد از مهرماه سالجاری در سراسر استان کرمانشاه آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات