رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان؛

سه شنبه‌ها با” طعم گرم کتاب” در بوستان های کرمانشاه

به همت اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، پویش «فصلِ گرم کتاب» در روزهای سه شنبه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در پارک معلم کرمانشاه به اجرا در می آید. به گزارش میلکان آنلاین ، پویش «فصلِ گرم کتاب» به عنوان طرحی در راستای ترویج کتاب و کتاب خوانی، در محل «پارک معلم» شهر کرمانشاه […]

به همت اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، پویش «فصلِ گرم کتاب» در روزهای سه شنبه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در پارک معلم کرمانشاه به اجرا در می آید.

به گزارش میلکان آنلاین ، پویش «فصلِ گرم کتاب» به عنوان طرحی در راستای ترویج کتاب و کتاب خوانی، در محل «پارک معلم» شهر کرمانشاه برگزار می شود.

قرار است در برنامه «فصل گرم کتاب» اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر استان با همکاری و تعامل سازمان‌های فرهنگی، اقدام به برپاییِ دست‌کم یک ایستگاهِ کتاب‌خوانی در فضاهای عمومی از قبیل بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و… کند که این ایستگاه‌ها با توجه به امکانات و تعامل با سایر نهادها می‌تواند در قالب ثابت یا سیار باشد.

بر همین اساس مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این ایستگاه‌ها ضمن اجرای برنامه‌های متنوع، خلاقانه و جذاب برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها، به معرفی کانون، عرضه‌ی خدمات فرهنگی، چگونگی برقراری ارتباط موثر با کودکان و نوجوانان و جذب عضو نیز می‌پردازند.

شیوه‌نامه‌ تدوین شده این پویش که از سوی معاونت فرهنگی کانون به مراکز کانون سراسر کشور ارسال شده، بر این مساله تاکید دارد که کانون استان‌ها دست‌کم یک روز در هفته و در صورت امکان پنج‌شنبه‌ها یا جمعه‌ها در فصل تابستان ۱۳۹۷ اقدام به برپایی ایستگاه‌های عرضه خدمات فرهنگی کنند.

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه نیز برنامه «فصل گرم کتاب» را با مشارکت اداره کل نهاد کتابخانه ها و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کرمانشاه برگزار خواهد کرد.

زمان برگزاری این برنامه، روز سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ساعت ۱۷ الی ۲۰ و در محل پارک معلم شهر کرمانشاه است.

این پویش با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت بچه‌ها در تابستان برپا شده است و بر دو محور موضوعیِ «ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی» و «تقویت مهارت‌های زندگی (تمرین زندگی)» تاکید دارد.

اخبار مرتبط

نظرات