رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در نشست خبری که باحضور خبرنگاران برگزار شد گفت:درشهرها و روستاهای زلزله زده غربی استان بیش از ۲۰هزار خانواده مددجو ساکن هستند. محسن رخصی با اشاره به اینکه در این حادثه ۱۰هزارخانه مددجویان دچارخسارت شده افزود: بیش از ۵هزارو۴۰۰ واحد تخریبی نیازبه بازسازی و ۴هزارو۵۰۰ واحد […]

قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در نشست خبری که باحضور خبرنگاران برگزار شد گفت:درشهرها و روستاهای زلزله زده غربی استان بیش از ۲۰هزار خانواده مددجو ساکن هستند.

محسن رخصی با اشاره به اینکه در این حادثه ۱۰هزارخانه مددجویان دچارخسارت شده افزود: بیش از ۵هزارو۴۰۰ واحد تخریبی نیازبه بازسازی و ۴هزارو۵۰۰ واحد مسکونی تعمیری بودند.

وی با تشریح تشکیل پرونده تسهیلاتی مددجویان و تسریع در ارسال پرونده ها ،تصریح کرد:از۴هزارو ۵۰۰ واحد، قراداد ساخت ۴هزار واحد توسط کمیته امداد با پیمانکار منعقد شد .

قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه یاد آور شد: با حضور رییس کمیته امداد کشور ۵۰۰ واحد درثلاث باباجانی ، سرپل ذهاب و جوانرود به مددجویان تحویل داده شد و تا پایان شهریور نیز ساخت مابقی واحد‌های مسکونی به پایان خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر تسهیلات بنیاد مسکن، ۱۲میلیون کمک بلاعوض به مددجویان داده شد و اثاثیه‌ای که درحادثه دچارآسیب شده اند،تهیه و تحویل داده می شود.

رخصی گفت:دربحث فرهنگی و اشتغال هم کارشناسان و مشاوران ما اقداماتی را انجام داده اند. دراین زلزله خیلی ها دچار آسیب جسمی شده و ۲هزار خانواده مددجو ازنظر فضای شغلی و کسب کاردامی خسارت دیده اند.سهمیه ۶هزار خانوار مددجو جدید درنوار زلزله هم داده

 

 

اخبار مرتبط

نظرات