رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مراسم اختتامه سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار و نفرات برتر با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل شدند. به گزارش میلکان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، معاون اجتماعی و فرهنگی اداره کل […]

مراسم اختتامه سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار و نفرات برتر با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل شدند.

به گزارش میلکان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، معاون اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: سیزدهمین مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان با هدف ایجاد زمینه انس هرچه بیشتر با قرآن، نشر و بسط فضای معنوی مسابقات قرآن در محیط جامعه،بهره گیری بیشتر از مفاهیم و دستورات الهی در زندگی روزمره و ایجاد شور و نشاط قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه کار و تلاش و تعاون برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین امین‌الله سلیمانی در خصوص شرایط برگزاری این دوره از مسابقات قرآن کارگری افزود: مسابقات در دو گروه خواهران و برادران کلیه کارگران،کارفرمایان،تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های ایشان(فرزندان جامعه هدف با شرایط سنی ۱۵ سال به بالا)برگزار شد.

وی افزود: قرائت،ترتیل و حفظ شاخه های ۱۰ جزء،۲۰ جزء و کل قرآن کریم و مفاهیم از جلد بیست و سوم تفسیر نمونه از چاپ ۲۷ جلدی دارالکتب الاسلامیه (بصورت تستی) رشته های این دوره از مسابقات در استان می باشد.

گفتنی است:تعداد۲۰۰ نفر در این دوره از مسابقات شرکت نموده نفرات برتر (اول) این دوره از مسابقات به مرحله کشوری معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است: نفرات برتر بخش آقایان در رشته قرائت قرآن؛ امین عبدی _ علی نیکی و رضا رحمانی در رشته ترتیل؛ محمد سعید ساری اصلانی _ مسلم خشمین و فردین رسولیان ، رشته حفظ۱۰ جزء ؛ سرکوت ازکات و امیر حسین امیری ، رشته حفظ کل ؛ آقای حسن جعفری والا و در رشته مفاهیم؛ محمد رضا حمزه ای _ رسول خالوند و علی اردشیری به ترتیب رتبه های اول و دوم را کسب کردند.

در بخش بانوان نیز در رشته‌ قرائت قرآن کریم؛ زهرا سهرابی _ فاطمه عزیزی و خدیجه خزایی ، رشته ترتیل؛ بهاره پانیاز _ مریم پانیاز و سمیه مریوانی ، رشته حفظ ۱۰ جزء؛  لیلا سالاری _ سارا رحیمی پور و گلبهار سپهری ، رشته حفظ ۲۰ جزء؛ سمیه جعفری _ فاطمه صدری و پروین جامعه شورانی  ،رشته حفظ کل ؛ صدیقه تپه رشی _ زهرا فرهنگیان و مریم سیابانی و رشته مفاهیم؛ فاطمه محمد پور _ سارا زرافشان و نسرین سهرابیان نفرات برگزیده این مسابقات شدند.

اخبار مرتبط

نظرات