رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

با پایان یافتن داوری آثار شرکت کننده در شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، مراسم اختتامیه این جشنواره با هدف معرفی و تقدیر از برگزیدگان برگزار می شود. به گزارش میلکان، مدیرکل کانون پرورش فکری بیان داشت : فراخوان جشنواره رضوی به کلیه مراکز کانون در استان کرمانشاه ارسال شد و اعضا و مربیان نیز استقبال قابل […]

با پایان یافتن داوری آثار شرکت کننده در شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، مراسم اختتامیه این جشنواره با هدف معرفی و تقدیر از برگزیدگان برگزار می شود.

به گزارش میلکان، مدیرکل کانون پرورش فکری بیان داشت : فراخوان جشنواره رضوی به کلیه مراکز کانون در استان کرمانشاه ارسال شد و اعضا و مربیان نیز استقبال قابل توجهی از این جشنواره داشته اند.

مهنازفتاحی افزود: آثار زیبایی در بخش های مختلف این جشنواره به دبیرخانه استانی ارسال و پس از تفکیک آثار رسیده، کار داوری آنها نیزآغاز شد.

اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، روز یکم مرداد ماه ۱۳۹۷، در دهه کرامت و در سالن نمایش مجتمع فرهنگی و هنری شماره ۴ کرمانشاه ( واقع در فرهنگیان فاز یک، ضلع غربی پارک معلم) برگزار و از برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف آن تقدیر می شود.

این جشنواره شامل ۸ بخش ( پژوهش اعضا – کتابسازی – کاردستی – تمبر و کارت پستال سازی – نامه ای به امام رضا (ع) – خاطرات زیارت – سرود – پویانمایی )  می باشد..

 

اخبار مرتبط

نظرات