رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از پلمب دفاتر شرکتهای تاکسی اینترنتی به دلیل فعالیت غیرقانونی خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین  سجاد سلیمانی با اشاره به اینکه در حال درحاضر ۴ شرکت تاکسی اینترنتی با نام‌های “چیتکس”، “طپش آنلاین”، “اسپات” و “تاکسی وان” موفق به اخذ مجوزهای لازم از سازمان تاکسیرانی شهرکرمانشاه […]

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از پلمب دفاتر شرکتهای تاکسی اینترنتی به دلیل فعالیت غیرقانونی خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین  سجاد سلیمانی با اشاره به اینکه در حال درحاضر ۴ شرکت تاکسی اینترنتی با نام‌های “چیتکس”، “طپش آنلاین”، “اسپات” و “تاکسی وان” موفق به اخذ مجوزهای لازم از سازمان تاکسیرانی شهرکرمانشاه شده‌اند، تأکید کرد: دیگر شرکت‌های اینترنتی که در این زمینه در حال عضوگیری و فعالیت هستند. غیرقانونی بوده و حق پیگیری قانونی برای سازمان تاکسیرانی با آنها محفوظ است.

وی با بیان اینکه با آغاز به کار فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در سراسر کشور، موج فعالیت این شرکت‌ها به مناطق مختلف کشور از جمله شهر کرمانشاه نیز رسیده است افزود: ما در ساختار سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه دستورالعمل‌های بومی مربوط به فعالیت این گونه از شرکت‌ها را تدوین کرده‌ایم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تصریح کرد: هرگونه سوءاستفاده احتمالی و یا استفاده از رانندگان غیرمجاز و فاقد صلاحیت در شرکت‌های تاکسی اینترنتی غیرمجاز بر عهده همان شرکت‌ها و یا افراد است.

سلیمانی خاطرنشان کرد: کلیه رانندگان مورد استفاده در شرکت‌های تاکسی اینترنتی مجاز با تشکیل پرونده و طی مراحل قانونی احراز صلاحیت در سازمان تاکسیرانی می توانند فعالیت نمایند در غیر اینصورت با رانندگان و شرکتهای بدون مجوز برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

 

اخبار مرتبط

نظرات